Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen területre érdemes így...

Milyen területre érdemes így váltanom?

Figyelt kérdés

25 éves pályakezdő irodalomtanár vagyok. Szeptember óta dolgozom, mivel az egyetem ugye 6 éves volt.


Jelenleg a 172 ezres fizetésemből nyomorgok albérletben (egyedülálló vagyok, családi segítség nincs), de már nem bírom azt, hogy szó szerint nincs pénzem hó végén étkezésre.


Szóval eljutottam a pályaelhagyásig, de nem tudom, merre tovább. Angolul B2-es szinten beszélek, egyéb munkatapasztalatom nincs. Vas megyében, Szombathelyen élek jelenleg, szeretnék Budapestre költözni, de az ottani albérletárak mellett esélytelen lenne. Nőként úgy engem érzem, sokkal kevesebb lehetőségem van itt, nem tudom, hova vennének fel így. A fizikai munkák nem igazán jöhetnek szóba, mert porckorongsérvem van.



2022. febr. 9. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:

SSC be érdemes jelentkezni, ha tényleg érdekel dobj egy privátot, küldök szívesen olyanokat ahol full home office van, így mindegy hogy hol laksz. Angollal diplomával olyan nettó 250 minimum meglesz kezdőkönt.


Üdv, egy 31 éves pályát elhagyott tanár

2022. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 6 év egyetem alatt se számíthattál a családodra?


Barátok? Pesti ismerősök, akikkel tudtok lakást kivenni?

2022. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"A 6 év egyetem alatt se számíthattál a családodra?"


Nem, apámat nem ismertem, anyukám pedig szenvedélybeteg, úgyhogy nincs állandó keresete. De egyetem alatt volt szociális és tanulmányi ösztöndíjam, meg kollégium, úgyhogy még tudtam élni.

2022. febr. 9. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ssc
2022. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk a városban ssc
2022. febr. 9. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, rengeteg a gyk-n ezek az ez sincs, az sincs kérdések. Nem tudom semmit, nincs familía, nincs egy száll barát se, nincs SSC a városban. Unalmasak.


Mozdulni kell. Gazdálkodd ki, hogy eltudj onnan költözni.

2022. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy gazdálkodjam ki 170 ezres fizetésből? Lakbér, rezsi, étkezés. Ezekre költök, nem luxuscikkekre...
2022. febr. 9. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmondasz, elmesz a legkozelebbi bevasarlo kozpontba kasszasnak, siman 50 el tobbet fogsz keresni, par honap alatt osszegyujtesz 300at, es irany budapest
2022. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8= big true


Amúgy nyilván első körben próbálj meg bekerülni, 90%-ban állítom, hogy online interjúztatás megy most. Mi konkrétan nyár végéig ki vagyunk tiltva a pesti A kategóriás irodaházból.

2022. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud Home Office SSC munkát engem is érdekelne :D Bár én nem fejeztem be még a fősulit, de én is pont angol-magyar tanárnak készülök. Bár engem a szüleim támogatnak, ami nagy különbség, hálás is vagyok nekik, de nyilván nem mehet így életem végéig. Én sem tudom, merre tovább :/.
2022. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!