Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanál munkahelyet ilyen...

Váltanál munkahelyet ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

- A jelenlegihez képest 40%-kal több fizetés.

- Napi 100 km/1,5 óra autózás (oda-vissza összesen) saját autóval.

- Két műszak (6-14/14-22 heti váltásban). Tehát egyik héten 4-kor kelsz, másik héten éjjel 11-re érsz haza.

- Szezonálisan szombati munkavégzés, amiért szabadnap nem, csak plusz pénz jár.

- A vezetőségnek a telephelyen belül fedett parkoló jár, a "pórnépnek" így neked is, megállhatsz kint a kerítésen kívül a sárban. Közben az autódat tűzi a nap, veri a jég, ha épp úgy van.

Nem tudok dönteni, mert pont annyi a negatívum, mint a pozitívum.


2022. febr. 9. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont annyi a pozitívum mint a negatívum akkor nem.
2022. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Sajat autoval napi 100 kilometer az majdnem 60e forint onmagaban. Ha ezt fizetik, plusz az amortizaciot is, akar meg meg is erheti, persze nyilvan attol is fugg hogy 300e helyett 420e-t vagy 1M helyett 1.4M fizetest adnak. Ne faradj, az 1M-t csak poennak szantam. A napi masfel ora kieso idot neked kell tudni hogy megeri-e ennyiert bevallalni.
2022. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Ha az autót nem sajnálod, akkor igen. A 40% azért már valami. Az utankénti 45 perc pedig szerintem még pont a határ. Ami pedig a parkolást illeti, szinte sehol sincs fedett parkoló a munkásoknak, gondolj csak bele, mekkora kiadás lenne az. Az a pont szerintem hülyeség, és nem negatívum, mivel szinte mindenhol így van.
2022. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálam már a négykor kelésnél megbukott az egész.
2022. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

300e helyett 420e vagy 500e helyett 700?

Nem mindegy, hogy a havi 100e benzin pénz melyikből jön le.

Hány éves vagy? Van-e hiteled illetve saját hazád?

Ha van hiteled akkor legalább rövidtávon megérné amíg azt letudod.

Ha anyagilag renden vagy akkor felejtős.

2022. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Huh, sok a kérdés, megpróbálok mindegyikre válaszolni.

Nettó 230e helyett 330e + pótlékok.

A bejárást a fizetésen felül 21 Ft/km összegben támogatják.

A mostani munkahelyem városon belül van. Akár biciklivel, busszal, gyalog is be tudok járni ha arról van szó. Dolgoztam olyan helyen, ahol teremgarázs volt ahova minden dolgozó beállhatott. De olyan helyen is dolgoztam, ahol legalább egy zárt udvar volt, ahonnan nem voltál kizárva. Pont az autómat sajnálom. Nemrég vettem meg az első olyan autómat amit újonnan és nem használta vettem. Nem szívesen amortizálnám le rövid úton. Jégeső esetén még egy ponyvát se tudok ráhúzni, mert a nyílt utcán a műszak végéig lelopják. (Tavaly nyáron felén kisebb mandarin méretű jegek estek.)

38 éves vagyok.

Hitelem nincs. Vagyis épp most örököltem egy kisebb banki adósságot, de nem nagy összeg, pár százezerről van szó.

Igen, van saját, teljesen kifizetett házam + garázs + kert.

A mostani fizetésemből nagyjából hónap végégig kijövök, de nagyobb megtakarítást ennyiből nem tudok elérni. Igaz, kimondottan nem is gyűjtök semmire.

Igen, gyárról van szó, ahol mérnökként dolgoznék. Nem, nem Budapest és nem is a nyugati határszél. Így itt sajnos csak ilyen fizetések vannak. Költözni nem szeretnék.

2022. febr. 9. 19:47
 7/23 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek egy kisvárosban, ami a nagyvárostól 50 km-re van. Az emberek nagy része bejár dolgozni, de jó minőségű autópályán, és a benzin a fizetésekhez képest olcsó.
2022. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A szavazás úgy látom elég egyértelmű.

Köszönöm.

2022. febr. 9. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
Az én fizetésem +40%-aert talán igen, mert az fedezi az auto amortizációt. Olyan fizetes 40%-aert nem ami nem fedezi teljesen
2022. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Évente 1-1,2 milliónál többet amortizálódik egy autó?
2022. febr. 9. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!