Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet váltanátok az...

Munkahelyet váltanátok az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemnél az utazási idő napi 4 órát elvesz az életemből. Amit ajánlottak 1 órán belül lenne összesen.

Viszont cserébe egy szerződés miatt 200.000 Ft-ot vissza kellene hogy fizessek.

Viszont sokkal nyugodtabb hely lenne, a jelenlegi állandó stresszel és rohangálással jár.

Talán a fizetésem is jobb lenne, de az a legmotiválóbb számomra, hogy napi 3 órával több szabadidőm lenne, többet tudnék foglalkozni a családdal.

Csak hát az a 200ezer azért nem kevés, de ki tudnám fizetni.


Ti mit csinálnátok a helyemben?


2013. ápr. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
váltanék. pénzed még lehet akármennyi,de a családdal töltött időt később nem tudod pótolni
2013. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

váltanék

egyértelmű h jobb lesz

2013. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
bár a férjem kapna ilyen ajánlatot!
2013. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:
100%
Naná. Nem kis pénz egyszeri befizetésre, de hosszú távon - főleg az időbeli és egészségbeli kedvezőbb hatásai miatt valószínűleg abszolút megéri.
2013. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is elvállalnám. Napi 4 óra utazgatás az rengeteg.
2013. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Csak egy kérdés: mivel az új melót ajánlották neked, szóval nem te kilincseltél érte, hanem ők akarják, hogy náluk/ nekik dolgozz nem lehetséges, hogy ezt a 200ezret kifizessék helyetted a mostani munkahelyednek?

Gondolom valamiféle tanulmányi szerződés köt, amit még nem dolgoztál le, és van cég aki ezt megteszi egy új munkatársért.


De ha mind igaz amit leírtál akkor én akkor is váltanék, ha nem fizet az új munkaadó az előzőnek, magyarán saját zsebből menne.

2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért is kell 2kilót visszapattintanod?
2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért tőlünk kérdezel? Ennyire döntésképtelen felnőtt ember vagy? Akkor részvétem a családod miatt is.
2013. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!