Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen budapesti munkahelyeket tudtok ajánlani, a következő feltételekkel?

Éjszakai melóra gondoltam, este 10 vagy későbbi kezdéssel, mert hetente kétszer 16:30-tól 21-ig tanfolyamom van. Pótlékkal együtt 250 nettó lenne az ideális, bejelentve, 8-10 óra munka végzéssel naponta. Ha nem is tudtok, hol érdemes keresgélnem?

Szakmámat tekintve Mozgókép és animációkészítő vagyok, szóval ezzel nem sokra megyek most. 1 éve komissiózom. Egyedül az árufeltöltést nem szeretném csinálni, az valahogy nagyon nem az én asztalom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, éjszaka, Budapest

szept. 14. 15:26  Privát üzenet  

A válaszok
Meki éjjel, kb 1100/óra a bér

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 14. 17:32 Privát üzenet
Blahán mekibe 5nap 8 óra, fix éjszaka 190nettó, nem 250, de előrébb vagy.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 14. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen feltételekkel léphetek be a Betterware-hoz?
Tudnátok olyan munkahelyeket írni, vagy olyan munkaköröket ajánlani, ahol a munkaidő 8-tól legkésőbb 4-ig tart, vagy pedig egészen rugalmas?
Önéletrajzba bele érdemes írni az irreleváns munkahelyeket is?
Kecskeméten mondjatok munkahelyeket. Netto fizetéssel, hol? Hány órában?
Munkanélkülit milyen feltételekkel lehet kapni?
Németországban vagy Ausztriában dolgozó raktáros vagy betanított gyári munkásoknak mennyire van szükségük nyelvismeretre? Az én tudásom alapfokú, de közel sem perfekt. Ezért...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!