Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi bíróságra ilyenkor...

Munkaügyi bíróságra ilyenkor is el lehet menni ?

Figyelt kérdés
Február 7.-e hétfővolt a határidő, még aznap küldtem egy felszólítást,de semmi reakció,ma jöttek meg a dolgaim,így is feljelenthetem őket a munkaügyi bíróságon,hogy később kaptam a fizetésem és a kilépő papírokat?

2022. febr. 10. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, le is van írva,hogy felmondást követő 5 munkanapon belül
Nem,most már mindek
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
egyedül te nem kaptál fizetést?
2022. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Január 31 ig voltam utoljára


Megkaptam,csak később

És hivatalosan február 7 volt a határidő

2022. febr. 10. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Na és mennyivel a határidő után kaptad meg? Ki határozta meg a hataridot? Küldtél e minimum két tertivevenyes ajánlott levelet, amiben felszolitottad a 8 napon belüli kifizetesre?
2022. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne ugrálj, meg fogod kapni. Pár nap késés miatt tök fölösleges bíróságra menni.
2022. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ah, sikerült atugranom a kifejtéseden....Nem, ezzel nem tudod feljelenteni őket. Vagyis fel tudod, de nem jársz vele jól.
2022. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Három nap késedelemért szerinted mennyi "késedelmi kamatot" fognak megítélni?? 20 vagy 50 forintot? :-D
2022. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6!


Nem ítélnek meg semmit. A hivatalos forma 2 tertis felszólító levél, mindkettőben 8 nap türelmi idővel.

2022. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan 3 nap késésért akarsz ugrálni?

Hacsak nem emiatt a 3 nap miatt maradtál le egy 5 milliós állásról, akkor nincs alapja a feljelentésnek.

2022. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!