Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az idei bérfejlesztés összhang...

Az idei bérfejlesztés összhangban áll a piaci viszonyokkal (mondta a főnök) majd megkaptam a bérértesítőt? 0%? Akkor miről beszél?

Figyelt kérdés

Sokan kaptak az enyémhez hasonló papírt. Értesítenek róla hogy a bérem 2022.02.01-től, a bérfejlesztési program keretében 0%kal, és így 0 ft-tal emelkedett.


És ez a vezetőség szerint "összhangban áll a piaci viszonyokkal"


Miről beszélhet az istenbarma?


2022. febr. 12. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Mivel rengeteg termék hatósági áras lett, azokból pedig simán jól tudsz lakni, a benzin is hatósági áras a rezsi csökkentett. Szerintem még pár százalékos fizetés csökkentés is indokolt lenne, neked meg le se vonták nagyon korrekt a főnököd. Melyik ez a cég?
2022. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez azt jelenti hogy te -10 szazalekos fizetes emelest kaptal mert allam bacsi az inflacioval es a forint ertektelenedesevel ezt erte el. Gratulalok
2022. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem még pár százalékos fizetés csökkentés is indokolt lenne,"


7,4 %-os hivatalos KSH inflációs ráta és 0% béremelés mellett ez a fizetéscsökkentés reálértékben rég megtörtént....

2022. febr. 12. 12:41
 4/21 A kérdező kommentje:

"Ez azt jelenti hogy te -10 szazalekos fizetes emelest kaptal mert allam bacsi az inflacioval es a forint ertektelenedesevel ezt erte el."


Így van. És ez a vezetőség szerint a piaci viszonyoknak megfelel. És ha ők mondják, az uborkafára felkapaszkodott szarf***ú senkik,akkor az úgy van. Ők mán csak tugggyák.

2022. febr. 12. 12:42
 5/21 anonim ***** válasza:
Melyik ez a cég?
2022. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az egyik.
2022. febr. 12. 12:43
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez jó hír az alapítványi iskola munkatársainak, ugyanis ott a bér folyamatos csökkentése a megszokott. Azt, hogy idén nem negatív előjelű volt a bérnövekedés, meg kell köszönni az alkesz főnöknek!
2022. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Na nevezd meg a céget. Ez egy anonym oldal, halljuk melyik az:)
2022. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés más csak az, hogy miért is nem adod be a felmondásodat?


És kaptam 10%-os emelést.. mondtam, hogy ez kevés. Nekem 30% kell minimum. Válasz, hogy nem tudják az megadni. Rendben, de akkor elválnak az útjaink. Márc 10.-e lesz az utolsó munkanapom.

2022. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ez egy anonym oldal" HAHAHA!



A telemetriát, és a az adatprofil alkotást meg csak álmodtam...

2022. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!