Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alap elvárás a transzparens...

Alap elvárás a transzparens nyilvános bérfejlesztési terv léte egy munkahelyen? Már ha korrekt helyről van szó

Figyelt kérdés

Hogy az ember tudhassa azt, hogy ha X ideig ott dolgozik, és X dolgot „letesz“ az asztalra, akkor X % bérfejlesztést kap-ütemezetten. Nem ad hoc amikor a tróger főnöknek eszébe jut, hanem évente jan 1-től (pl.)


ez nem egy teljesen alap elvárás lenne bármely normál munkahelyen?


Mert ha nem így van, ha akármit lehet csinálni akkor sincs emelés, akkor az ember minek törje magát?


2021. ápr. 6. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem láttam még ilyet a versenyszférában. Olyat igen, hogy évente vannak kitűzött célok, és annak függvényében kap az ember emelést vagy sem. De elôre nem mondják meg, mennyi az annyi.


Nem kell törni magad, ha nincs értelme. El kell menni máshová többért. Ha nem tudsz, akkor ennyit ér a munkád.

2021. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Alap elvárás, hogy egy lojális munkavállaló ne úgy beszéljen a feletteséről, hogy "tróger főnök".
2021. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyet, nyilván nem is tudják előre
2021. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyenről, pedig dolgoztam már sok helyen. Ez teljesen irrealis elvárás a részemről.
2021. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Sose hallottam ilyenről, pedig dolgoztam már sok helyen. "


Bértáblás helyeken mióta világ a világ ez így működik!

Ismerősöméknél mindig novemberben jelentik be az éves emelést és jan 1-től él.

De a bérfejlesztési tárgyalások már nyáron megtörténnek.

2021. ápr. 6. 12:51
 6/18 A kérdező kommentje:

"Alap elvárás, hogy egy lojális munkavállaló ne úgy beszéljen a feletteséről, "


És az ALAP elvárás lenne egy LOJÁLIS munkavállalótól a cég irányába hogy 2021ben ne annyit keressen mint 2016ban keresett? Mert azóta egy forinttal nem nőttek a bérek.

2021. ápr. 6. 12:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a hely ahol az ismerősöd nem bejelentik? Légyszi rakd már ide a honlapot illetve a bérfejlesztést, előre is köszönöm!
2021. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondj fel és akkor dolgozz azon a helyen ahol az ismerősöd, ha elégedetlen vagy, vagy dolgozz nálam, én roma származású vállakozó vagyok és teljesen transzparenst az emelés, lojális munkavállalókat keresek, jössz?
2021. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a versenyszféráról beszéltünk, nem bérgáértáblás szarlapátolásról.
2021. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
- bértáblás
2021. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!