Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy néz ki manapság egy...

Hogy néz ki manapság egy modern, minőségi önéletrajz?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok viszont szeretnék dolgozni. Közgázt tanulok így valamilyen asszisztensi munkára gondoltam a szakmán belül. Nincs munkatapasztalatom, sajnos nem volt még lehetőségem rá. Így azt sem tudom hogy néz ki egy olyan önéletrajz amire a HR s felkapja a fejét vagy kitűnik a többi közül. Mire kell figyelni, mi legyen benne? Segítséget előre is köszi:D

2022. febr. 15. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Én mindenkinek azt mondom, hogy elegendő egy megfelelően, részletesen kitöltött Europass-os önéletrajz. Szakma függő, de egyetem után több esetben elvárt, hogy angol- és magyar is legyen.

Itt meg tudod csinálni, sok sikert:

[link]

2022. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

cvminta.com


Viszont ne asszisztensi munkákat célozz, hanem gyakornoki, annak nagyobb hasznát fogod venni és jobban néz ki az önéletrajzban.

2022. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha közgázon tanulsz, akkor fogod tanulni a jó önéletrajz titkát. Valamint azt is, hogy a sablonos önéletrajzok nagyobb részét félredobják.
2022. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Jurópasszt ne...

A HR-es pedig a Corvinus / BME / ELTE szentháromságra és a folyékony angol + másik nyelv kombóra fogja felkapni a fejét.

Szívesen.

2022. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Europasst ne, a könyökén jön ki mindenkinek.
2022. febr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!