Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdasági diplomával Székesfeh...

Gazdasági diplomával Székesfehérváron érdemes karriert építeni vagy Budapestre jobban megéri feljárni?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok 1,5 év gyakornoki tapasztalattal, jogosítványt mostanában akarom megszerezni, szóval vonattal gondoltam feljárni még így az elején, ha arra kerülne sor. Kezdő fizetésnek 350-400-at gondoltam. Ti mit javasoltok?

2022. febr. 15. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Budapest
Székesfehérvár
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó vagy nettó 350-400?
2022. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

Budapest már dugig van. Minden belföldi migráns, gazdasági bevándorló maradjon innen távol.

Elegünk van abból, hogy Mátészalkától Sopronig mindenki Butapesten akar munkát keresni. A "Teltház" tábla már régen kinn van.


A Főpolgármestertől azt várjuk, hogy a főváros vessen ki magas adót a budapesti telephellyel rendelkező cégekre, vállalkozásokra, legyenek munkahelyek nagy számban az ország többi részén is.

2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Költözz mucsaröcsögére, idióta.
2022. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Hahaha a Soproniak biztos nem akarnak Budapestre menni dolgozni 😅😅


Akkor inkább már Bécs.


Kérdező, ha a fenti összeget nettóban érted, akkor BP!

2022. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!