Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron vagy Budapest...

Székesfehérváron vagy Budapesten hova érdemes jelentkezni állásra, ahova garantáltan fel is veszik a dolgozni akaró munkavállalókat?

Figyelt kérdés

Dolgozni akarok, azonban alig írnak vissza, ha mégis, akkor visszautasítást kapok. Többek között jelentkeztem már a Videoton Autóelektronikához gépkezelőnek, azonban onnan nem kaptam visszajelzést, pedig elég régen beküldtem már a jelentkezésemet. Az Auchan-ba sem vettek fel árufeltöltőnek, de onnan legalább kaptam visszajelzést a visszautasításról. A Lidl-höz és az ALPHA-VET-hez is jelentkeztem raktári munkára, de a Lidl-től szintén elutasítást kaptam, az ALPHA-VET-től meg vissza sem írtak. (Pedig az ALPHA-VET-es munka érdekes is lett volna számomra, mert szeretem az állatokat és jó lett volna egy olyan vállalkozásnál dolgozni, amely állatgyógyászattal foglalkozik.)


Neten csinálok apróbb munkákat, amik arra még jók, hogy az alapvető szükségletekre még éppen csak fussa pénz.


Igyekszem képezni magamat, jelenleg levelezőn csinálom az egyetemet (2 féléven vagyok túl), továbbá az angol tudásomat is próbálom fejleszteni (ahogy egyedül lehetséges). (Természetesen az egyetemet nem írtam bele az önéletrajzomba, nehogy emiatt utasítsanak el.) A "B" kategóriás jogosítványt is csinálom, remélhetőleg a nyárra sikerül befejeznem.


Szerintetek hova érdemes beadni Székesfehérváron vagy esetleg Budapesten a jelentkezésemet állásra, ahova fel valószínűleg fel is vesznek? Könnyű fizikai munka vagy szellemi munka érdekelne, ahol esetenként van lehetőség fejlődésre is.



2019. márc. 30. 18:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Magyar posta...de nem egy álom, viszont komoly emberhiány van.
2019. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Csak a Magyar Posta? Rendben, utána nézek.
2019. márc. 30. 21:51
 3/32 A kérdező kommentje:
Más tipp nincs? Gondolom nem csak a Magyar Postára keresnek munkavállalót. 🙄 Budapesten meg tuti több lehetőség van, csak a fővárost még annyira nem ismerem.
2019. márc. 31. 16:38
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvár, Arconic-Köfém. Folyamat 12 óra. Egyik héten 5 nap, másik héten 2 nap munka. Nettó 240-250 között cafeteriaval. Bérletet állják. Negyedévente prémium. Max 15 %.


Densoba is keresnek folyamatosan ember.


Itt rengedeg munkalehetőség van. Tény, hogy nem irodai, de van munka.


Xomoxhoz is kersnek mindig embert.

2019. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy ha annyi munkalehetőség van, akkor miért nem vesznek fel valahova. Az előbb néztem, hogy a Videoton Autóelektronikához még mindig hirdetik azt a gépkezelői pozíciót, ahova már eléggé régen beküldtem a jelentkezésemet és mégsem írtak vissza, hogy kellenék-e vagy sem. :| A Mondelēz (alias Győri Keksz) szintén ilyen, hogy nem foglalkoznak érdemben a pályázattal.


Na mindegy, kár is ezen agyalnom...


Első körben a Denso-nak mindjárt utánanézek.

2019. ápr. 2. 14:11
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyébként Budapestről van-e valami információ? Ugyanis eddig csak a székesfehérvári lehetőségek lettek kivesézve...
2019. ápr. 2. 14:13
 7/32 anonim ***** válasza:
24%

Akkor összvissz jelentkeztél 4 állásra és máris kétségbe vagy esve?

Az álláskeresést sokkal több jelentkezéssel kell csinálni, így ne csodálkozz...

2019. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#7:

Nem csak 4 állásra jelentkeztem. Két számjegyű elküldött álláspályázatom van. Nem akartam kisregényt írni arról, hogy hova pályáztam, csak azokat írtam le ide, amiket fontosabbnak, érdekesebbnek véltem.


És nem, nem vagyok kétségbe esve, legfeljebb csak lehangolt vagyok. Amúgy sem érnék rá kétségbeesettnek lenni, mert el vagyok foglalva, épp tanulok. 🙄

2019. ápr. 2. 17:37
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

mit tanulsz? Abból gyakornoki program?

Jó az önéletrajzod? Vannak benne kiemelések, rövid tömör, ugye nem Europass? A motiv. levelet cégre szabottan írod?

2019. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#9:

Mérnökinformatika szakon tanulok. A programozást tanulom jobban. Néztem gyakornoki programokat, de alig találtam olyat, ami a .NET framework-höz (C#-hoz) kötődik és megfelelnék.

Az Evosoft-ot néztem, ott van gyakornoki program. Még várok egy kis időt az oda történő jelentkezéssel, hogy tanulhassak WPF-t és csiszolhassam az angol tudásomat, illetve el tudjak készíteni 1-2 egyszerűbb miniprojektet.


Ha olyan állásról van szó, ahova az általános iskolai bizonyítvány vagy az érettségi is elég, akkor általában olyan helyekre igyekszem beadni a jelentkezésemet, ahol nagy eséllyel van IT területű állás is, hogy ha lehet, akkor úgymond "házon belül" tudjak álláshoz jutni.


Elméletileg jó az önéletrajzom, igyekeztem az interneten fellelhető minták alapján megírni. Rövid az önéletrajzom, 1 oldalas. Vannak benne kiemelések, formázva van. Nem használok Europass-t, azt elvileg kevés helyen kedvelik. Ha az álláshirdetésben kérnek motivációs levelet, akkor cégre szabottan írok egyet.

2019. ápr. 3. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!