Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok próbaidő alatt,...

Felmondanátok próbaidő alatt, ha mindenki jóval többet keresne adott munkakörben, mint Ti?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a régi 1-2-3 éves kollégák nettó 60-80-100%-al, a velem együtt kezdők is nettó 25-30%-al többet kapnak nálam. Az interjún a feladatot elbagatellizálták. Kulcskérdés volt, hogy a városban lakom-e és nem albérlőként, amiből az jött le, hogy spórolni akarnak.. A bért elfogadtam, nem volt munkahelyem. A próbaidő letelte utáni emelésről szó sem volt. Nem vagyok pályakezdő, a kollégáim semmivel nem jobbak nálam. Időközben kiderült a cégnek rengeteg pénze van, mindenre telik, nem értem miért pont rajtam spórolnak. Nem létkérdés számomra ez a munkahely sem. Többet nem írok és kérem ne is kérdezzetek vissza.

2022. febr. 16. 08:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, azonnal lépnék.
Felmondanék a próbaidő utolsó napján.
Igen, ha lenne jobb ajánlat.
Nem.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
A próbaidő lejárta előtt pár nappal leülnék a főnökkel, hogy mit gondolnak rólam, illetve mi a problémám. Ha fizetés általad kívánt szintre való emelésére nincs hajlandóság, akkor mennék. Pontosan tudom magamról, hogy az ilyen tüskék bennem maradnak.
2022. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmilyen kérdés. Ha nem kell az a hely akkor megmondod hogy vagy emelnek vagy lelépsz. Ennyi.
2022. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem kerulhet ilyen szituacioba az, aki tisztaban van a piaci helyzettel.
2022. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress jobbat, ha van,menj oda.
2022. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
fizura nagyon háklis vagyok, húznék a rákba
2022. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

:) elfogadtad a fizut, miert mondanal fel, csak mert mas nagyobb fizut fogadott el? :)


Karess ams helyet mielott felmondasz...

2022. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen embereket én sem értem.

Megadtál egy igényt, megadták, most meg jön a sírás, hogy a másik többet keres.

De gondolom azért jóval alacsonyabbat mondtál első körben, hogy téged válasszanak.

Megfőzted, jó étvágyat hozzá.

2022. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felmondás. Keress egy olyan céget, ahol többe nézik a munkádat.
2022. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elfogadtam a bért az ajánlott egyszerű munkára, majd szép lassan kiderült, hogy a munka teljesen más, mint amit elmondtak róla az interjún. Nem véletlen a régi kollégák jóval magasabb fizetése. Ilyen áron nem csinálom tovább.
2022. febr. 16. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt megbeszeltuk, vagy van meg kerdesed?
2022. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!