Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki folyami...

Dolgozott már valaki folyami hajón 6 hét munka/2 hét szabadság beosztásban? A River Advice hirdeti,mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Németül beszélek és masszőrnek mennék.

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
nem
2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1 szezont a Ms Monarch Governess hajón, 2019-ben
2022. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kettes válaszoló: milyen volt? érdekelne a tapasztalatod, véleményed
2022. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszolgáló voltam, áprilistól novemberig dolgoztam, 6 hét munka, 2 hét fizetett szabadság volt. A fizetés kb havi átlag 700.000 Ft volt, Amszterdam-Budapest Budapest-Amszterdam 2 hetes útvonalon hajóztunk, szeptemberben Budapest-Rusze Rusze-Budapest 1 hetes utak voltak. Amerikában élők jöttek a hajónkra, azsiaiktol és indiaiktol sok újdonságot tanultam, de voltak indonéz kollégáim is, ők is tudtak újat tanítani. Ha nincs gyerek, párkapcsolat és kitartó és határozott, kalandvágyó vagy, akkor javaslok legalább egy szezont hajón, sokat tud elvenni, de adni is. Ingyen bejártam 8 országot a folyók mentén, új kultúrákat tanultam, igaz sok román-bolgár paraszttal dolgoztam együtt, ez sajnos benne van... Utólag még ez is megszépül 😃
2022. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Tudsz azért valamennyit nézni az országból is, vagy csak végig a hajón vagy?
2022. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Ki tudtam szállni:

Ghent, Amszterdam, Nijmegen, Köln, Koblenz, Würzburg, Vilshofen an der Donau, Regensburg, Bamberg, Passau, Melk, Bécs, Pozsony ott jó kis kaszinó van, Budapest of course, Kalocsa, Vukovar, Belgrád, iron gate, Rusze, Gyurgyevó, nagyjából ezek jutottak így hirtelen eszembe

2022. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, az orvosi igazolást amit a cégtől kaptàl azt milyen orvossal tudtad aláíratni?

Mert nekem a háziorvosom arra hivatkozik hogy ez törvénybe ütköző ha Ő aláírja.

2023. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A háziorvosomtól. Ebben semmi törvénybe ütköző nincs. Vagy akkor keress egy másikat. Minden jót.
2023. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!