Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a LIDL-ben dolgozni?

Milyen a LIDL-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Elsősorban LIDL-ben dolgozók válaszait várom, vagy olyanét aki korábban ott dolgozott. Olyan ember válasza is jó, akinek ismerőse, családtagja vagy rokona dolgozik/dolgozott ott.


Én amikor ott vagyok a LIDL-ben mint vásárló, van hogy azt látom, hogy idegesek az ott dolgozók meg kapkodnak stb.


Viszont amire leginkább felfigyeltem, hogy elég gyakran cserélődnek az eladók itt a helyi LIDL-ben. Nem tudom többi helyen hogy van, de sokszor látok új arcokat akik előtte nem voltak ott.



2022. márc. 1. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A boltokban elég stresszes melónak tűnik nekem, rengeteg vásárló, szűk terek, csórók alig tudnak kipakolni.

Én 1-2 állandót látok csak, aki megmaradt, a legtöbb szerintem se bírja, inkább 30-40kval kevesebbért elmegy máshová.


Raktárban talán jobb dolga van az embernek.

2022. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Felejtős, br371e-et hirdetnek pótlékokkal, az nincs nettó 250e, ha nincs valami adókedvezményed. Ennél többért találsz munkát Budapesten, ami nem ennyi stresszes. Kicsit lemaradtak a bérezésben én úgy érzem, és jól írták előttem, folyamatosan cserélődnek az arcok.
2022. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

pl milyen munka van ennél többért, ahol nem kérnek még érettségit se?


Komolyan érdekel, akár privátban is

2022. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

"pl milyen munka van ennél többért, ahol nem kérnek még érettségit se?"


Tényleg nem kérnek, ezt nem tudtam.

Akkor viszont teljesen reális ez a pénz.

De folyamatosan szívni fogsz, ezt már most borítékolom.

2022. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

amúgy miért olyan rossz az a nettó 250? Szerintem sokan kiegyeznének ennyivel.


Nem azt mondom, hogy húú de jó pénz, de azért nem is olyan rossz pénz az, normálisan bejelentve. És ez a kezdőfizujuk. Nyilván spártaibb kicsit, mint egy sarki kisközért :D

2022. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

"amúgy miért olyan rossz az a nettó 250? Szerintem sokan kiegyeznének ennyivel."


Ha van saját, tehermentes lakásod, illetve nincs családod és gyalog jársz, akkor tényleg jó pénz lehet.

2022. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én értelek, de akinek ez a fajta karrier jut, annak reálisan nem nagyon van lehetősége nettó 500akat csinálni.


Kérdezem megint, milyen más (legális) javaslatod van?


Konkrétan egy tanár nem keres ennyit.

2022. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

"Kérdezem megint, milyen más (legális) javaslatod van?"


Kicsi német és elmegy komissiózni Ausztriába, ott meglesz a havi 500e nettó, amit 14x kapsz egy évben.

Ja itthon? Felejtsd el.

2022. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de ez egy hülye ötlet.


Az megint csak úgy jó pénz, ha van saját lakásod, kinn ugyan úgy elmegy rá a fizetésed nagy része, max ha ketten kiköltöztök, úgy már jobb kilátások vannak azért.


Amúgy én azt hittem, hogy itthoni példát mondasz rá:)

2022. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az megint csak úgy jó pénz, ha van saját lakásod, kinn ugyan úgy elmegy rá a fizetésed nagy része,"


Pont nem, sokkal magasabb színvonalon eléldegélsz még bérleményben is.

2022. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!