Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrierváltás, pályamódosítás:...

Karrierváltás, pályamódosítás: hogy vitted véghez?

Figyelt kérdés

Pl. hogy nézett ki az önéletrajzod?


Mit írtál a kísérő levélbe?


Mivel indolkoltad a váltást?


2022. márc. 2. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Azzal indokoltam, hogy a sajtó itthoni helyzete szar, és olyan iparágba akarok menni, ami stabil. A CVm ugyanolyan volt mint előtte, kicsit kiemeltem a nyelvtudást meg az IT skilleket és rögtön lehettem droid egy SSCben. Három év után léptem feljebb management szintre, azóta már kényelmes a meló.
2022. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem az önéletrajzból kéne kiderülnie ki milyen ember, hogyan tudna dolgozni... arra van a személyes elbeszélgetés és a próbaidő.


Amúgy meg ezt te tudod hogy mivel indokold a váltást, ugyanis azt te tudod a legjobban miért akarod otthagyni... Ezt miért más mondja meg helyetted? Valaki leír xy okot, te is azt alkalmazod úgy hogy nem is az vonatkozik rád?

2022. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj nem. Csak kíváncsi vagyok mennyire okoz egy ilyen dolog fennakadást.. vagy mennyire nyitottak ha más területről jössz.


Az önéletrajzból sokmindent nem derül ki, de muszáj olyannak lennie, hogy el akarjanak hívni interjúra. Nyilván mellette önazonosnak kell maradni.

2022. márc. 2. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Èpìtőmérnököt ismerek aki megunta az épìtőipari közeget és IT-ra vàltott. Asszem ő green foxos programozói képzést vegzett el.
2022. márc. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 év betanított irodai munka szerepel a CV-ben, majd némi lyuk, közben 2 iskola, majd szépen következnek az IT szakmák.


Ha a lelkességet látják rajtad, akkor nem zavarja őket lyuk vagy az előző "élet" nyomai.


Inkább amire gondolni kell, az az, hogy kegyetlen rossz érzés az átképzés. Időhiány, alváshiány, kegyetlen lemondások, próbára tett mentális és testi egészség. Nekem például párkapcsolat bele se fért volna, sőt, megváltás volt a COVID időszak.

2022. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!