Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mit érdemes dolgozn...

Budapesten mit érdemes dolgozni képzettség nélkül?

Figyelt kérdés

18/l vagyok, és most szeretnék majd Budapestre költözni. Milyen munkát érdemes keresnem? Fontos lenne, hogy lehessen sokat dolgozni, ne korlátozzák le az órákat. Meg azért nem a legszívatósabb munkát szeretném.

Azért kérdem, mert itt például a környékemen tudom, hogy mik azok a munkák, amik lehet nehezebbek, de jól lehet velük keresni, hátha tudja valaki ugyanezt Budapesten. Egyébként van angol C/1 és német B/2 használható nyelvtudásom és vendéglátói tapasztalatom.



2022. márc. 13. 08:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%

10!

Simán mehet, talicskazni csak tud. Sok pénzt kaszálhat benne.

2022. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem alkalmaznak nőt építőiparban... Meg melyik nő fog neked talicskázni te nagyokos?
2022. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
A kinézetről mély hallgatás, így a jól fizető egyéni vallalkozás amiket már említettek (onlyfans, masszázs, furulya) feltételezem, hogy kilőve. Ami még jó lehet ha csúnyácska vagy, pl egy programmágus kurzus valamelyik gyorstalpalós cégnél, 6 hónap alatt betanítanak, utána a mekis fizu többszörösét viheted haza. Addig meg kibírod valahogy.
2022. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő válaszokat!


13: Igen, nem a mai ideálnak megfelelő kinézetem van, de amúgy sem onlyfansan vagy kurváskodással szeretnék pénzt keresni.

Tudnál ilyen gyorstalpalóhoz, munkához linket küldeni? Így nem teljesen tudom, miről beszélsz vagy hogy keressek rá.

2022. márc. 13. 14:51
 15/23 anonim ***** válasza:

"itt például a környékemen tudom, hogy mik azok a munkák, amik lehet nehezebbek, de jól lehet velük keresni"

Leírnád, hogy mire gondolsz? Azután tudunk válaszolni, hogy vannak-e ilyen lehetőségek Budapesten vagy sem. Én a helyedben beiratkoznék valami szakképzésre és diákmunkát vállalnék.

Amit a #13-as írt, azok fizetős képzések, akár 1 millába is kerülhet nem hiszem hogy lenne ilyesmire pénzed. És ha eddig eszedbe sem jutott hogy ilyesmivel foglalkozz és azt sem tudod miről beszél, akkor meg nem is javaslom, mert nem neked való valszeg.

2022. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Gyere Gy-M-S megyébe és irány ausztria
2022. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
13as! Azért mert egy nő szép nem feltételezi hogy egyből k...a akar lenni és abból akar megélni. Azért mert a neten sok k. van nem azt jelenti minden szép nő abból akarna megélni, mert ti férfiak csak eben tudtok gondolkozni, elég szegényes a gondolkozásotok ám. Meg a csúnyácska nő vagy könyvelő, vagy programozó lehet a ti logikátok szerint, elég szánalmas ám!
2022. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom mit gondolsz hogy szakma nélkül, 18 evesen milyen munkát fogsz találni egy ismeretlen városban?

Recepciós 200-250.000 nettóért kisebb szállodákban, komolyabb helyekre szükséges valami szállodaipari végzettség és munkatapasztalat.

Ügyfélszolgálatos SSC kapsz havi 300.000 ezret.

150 meg lesz az albérlet.

2022. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#15

Igazából itt az ügyfélszolgálat, meg a gyár, amik kicsit jobbak. Nem nagyon van munka

Igazából mindegy, hogy mi, csak tényleg ne olyan legyen, amit mindenki utál, és jól lehessen keresni.

Jelentkeztem egyetemre, levelezőre is és amellett dolgoznék. Vagy arra is gondoltam, hogy technikumba elmegyek estire pénzügyre, és úgy dolgozok.

A diákmunkákat úgy láttam, hogy nem lehet velük túl jól keresni. Max azokkal, amikhez egy jó egyetemi szak kell, de úgy tudom, oda is csak kb. 3. félévtől vesznek fel, amikor elkezdem az egyetemet, akkor nem. Amúgy gazdasági szakra szeretnék menni.

Gondoltam már olyasmire is, amit a 13.-as ír. Valami programozós, weblapszerkesztős, csak én sem hallottam még, hogy egy cég felvesz 0 tudással és betanít ingyen.


#18

Én bruttó fizetést kapnék(25 év alatti).

200-250 meg szerintem nem kevés, van aki sokkal kevesebből él(tudom, nem a legegyszerűbben, legvidámabban, de nem hal éhen).

1 szobát is vehetek ki és élhetek lakótársakkal. Azt nem tudom pontosan mennyi, de olcsóbb. És szerintem lakás is van olcsóbban. Nem kell nekem a legszebb, ikeás bútorokkal felszerelt, minimalista, nagy lakás. Nekem jó a legolcsóbb is, amit kapni lehet, ami nem a legrosszabb környéken van, és az alap dolgok megvannak benne.

2022. márc. 13. 17:05
 20/23 anonim ***** válasza:
Egy lakótelepi garzon 120.000 rezsi.
2022. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!