Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált álláskereső mit...

Regisztrált álláskereső mit takar miért jó, érdemes e egyáltalán bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Az egyéb kérdésekben felesleges.

A munka világban pedig azért érdemes, mert csak így kapsz járadékot.

2022. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen a járadék miatt és Budapesten kapsz ingyen bkk bérletet.
2022. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem azért, mert akkor amíg munkát keresel addig is lesz rendezett tb viszonyod, nem neked kell zsebből pengetni, illetve ha volt előtte 1 év munkaviszonyod, akkor kapsz "segélyt".
2022. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes bejelentkezni, a fent leírtak miatt. Az a kevés is legalább valami kis pénz amit kapsz amíg nem tudsz újra elhelyezkedni.


Én online intéztem, nem kellett bemennem munkaügyi központba, ezen a felületen tudod elindítani az online igénylést és majd küldenek egy e-mailt amiben részletesen le vannak írva a teendők.


[link]

2022. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

@12:08


Hogy csináltad?


Én is mikor álláskereső voltam itt akartam, de odáig jutottam a nagy "e-ügyintézéssel," hogy kicseszett nekem egy ügyfélfogadási időpontot hívószámot hogy további ügyintésére fáradjak be. Aztán még kicsit rosszallóan mondta is az ügyintéző hogy ha a jövőben bármit akarnék intézni, akár eügyintézésbe, akkor ne ezt az oldalt használjam, hanem az epapírt....

2022. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mikor intézted, én 2 hónapja, semmiért nem kellett személyesen bemennem. Én Budapesti vagyok, nem tudom vidéken máshogy lehet esetleg? Nekem egy ügyintéző küldött egy e-mailt, amiben leírta mit kell tenni (e-papír).


Így van egyébként e-papírt kell beküldeni az ügyfélkapun keresztül és csatolni hozzá a bescannelt (vagy fotózott) iratokat amit kilépéskor kaptál a cégedtől. Meg még 1-2 papírt ki kellett tölteni amit e-mailben küldtek, azt is csatoltam e-papírhoz. Ennyi teendő volt.

2022. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én is mikor álláskereső voltam itt akartam, de odáig jutottam a nagy "e-ügyintézéssel," hogy kicseszett nekem egy ügyfélfogadási időpontot hívószámot hogy további ügyintésére fáradjak be."


Nincs munkád, akkor nem mindegy?

2022. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azóta már van :)
2022. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy is fizetik a tb-t ha gyesen voltam 6 évig? Vállalkozóvá válási támogatás miatt akartam bejelentkezni mert már csak a hónapba jár a gyes de az a támogatás most nem elérhető. Szeptemberig nem tudok munkát keresni mert a kicsi csak akkor tudja kezdeni az ovit.
2022. márc. 18. 15:59
 10/14 anonim ***** válasza:

"Szeptemberig nem tudok munkát keresni mert a kicsi csak akkor tudja kezdeni az ovit."


Az meg van, hogy ha nem vagy jogosult álláskeresési járadékra, akkor simán bevághatnak közmunkázni, ha meg nem fogadod el, akkor törölnek a nyilvántartásból?

2022. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!