Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált álláskereső mit...

Regisztrált álláskereső mit takar miért jó, érdemes e egyáltalán bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 09:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nincs meg azért kérdeztem. Kezembe nyomtak egy csomó papírt hogy töltsem ki és 5napom van vissza vinni. És leküldtek egy másik emberkéhez aki tájékoztat a vállalkozóvá válási támogatasról akinél kiderült ,hogy most nincs ilyen lehetőség.

Nem tudom ìgy van e értelme beregisztrálnom vagy nem. Ezért kérdeztem mivel nem tudom.

2022. márc. 18. 16:30
 12/14 anonim ***** válasza:
A TB-t szerintem mindenképp rendezik, de az álláskeresési arról szól, hogy te aktíven keresel munkát, nem arról hogy te fél évig nem akarsz dolgozni. mert ha kiközvetítenek valahova és nem vállalod el akkor törölnek a nyilvántartásból.
2022. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Akarnék én dolgozni csak a gyereket nem veszik fel az óvodába csak szeptembertől. Bölcsibe váró lista van, plusz oda munkáltatói igazolással vennék csak fel.

2022. márc. 18. 16:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, amúgy érthető. Csak mondom hogy erre számíts.
2022. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!