Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnököm nem hajlandó se...

A főnököm nem hajlandó se táppénzt se szabadságot fizetni?

Figyelt kérdés

Berpapirt meg nem írtam alá soha se..a cégnél soha senki se kapott ( a tulaj hamisitja alá az aláírásokat)

Hova forduljak feljelenteni?



2022. márc. 18. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nav, munkaügyi biróság
2022. márc. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A hamis aláírás miatt mehetsz a rendőrségre is.
2022. márc. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

"Hova forduljak feljelenteni?"


Munkaügyi probléma. Az illetékes hatóság a munkaügyi felügyelőség. Őket a kormányhivatalokban találod. Segíteni fognak.


[link]


A hamisítás része majd a rendőrségre fog tartózni.

2022. márc. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igy megy, hogy o akar vagy nem akar. Jelentsd fel
2022. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A bérpapírt nem kell aláírni, én még soha egyet sem írtam alá, csak megkapom pdfben. Csak az M30at íratják alá év végén.
2022. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk arra azért senki nem kérdezett rá, csak rögtön "jelentsd fel", hogy vajon MILYEN FOGLALKOZTATÁSBAN VAN a kérdező?

Ugyanis ha EGYSZERŰSÍTETT FOGLALKOZTATÁSsal dolgozik, akkor bizony NINCS SE TÁPPÉNZ, SE SZABADSÁG - márpedig ez a vendéglátózásnál elég gyakori alkalmazási forma.


Nos, kérdező, hány napot dolgozol egy hónapban?

2022. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem bejelentve sem vagy. És az is valószínű, hogy egy feljelentés után munkahelyed sem lesz és fizetésed sem. Szóval szerintem már most kezdj el új helyet keresni.
2022. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
EFO lesz ez gyerekek!
2022. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A bérpapírt nem kell aláírni😄
2022. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

"A bérpapírt nem kell aláírni"


Van, ahol alá kell, van ahol nem.

Ha elektronikus úton továbbítják, akkor nyilván nem kell. Ha úgy osztják szét a dolgozók között, akkor alá kell írni, hogy átvetted a bérszámfejtésről szóló kimutatást.

Ha készpénzes fizetés van a cégnél (hivatalos bérről beszélek), akkor a bérlap aláírásával nem csak azt igazolod, hogy átvetted a kimutatást, hanem azt is, hogy hiánytalanul megkaptad a fizetésed.

2022. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!