Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 210 nettó Budapesten 8,5...

210 nettó Budapesten 8,5 órában irodai( pénzügyi vonal) diplomát kérve jó fizetési ajánlat?

Figyelt kérdés

Nem pályakezdő sem a munkakör, sem én, elmúltam 37.

Nemrég költöztünk.

2 helyen ( közepes illetve multi) ajánlották a 210 nettót.

Nem vezetői, de nem is adminisztratív, asszisztensi munka, gazdasági diplomát kérnek.

Nem jön a fizuhoz 25 év alatti, első házas, családi adókedvezmény meg semmi egyéb sem.

2022. márc. 21. 05:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Tudod te is hogy nem.
2022. márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés. Budapesten kb. ennek a kétszerese (bruttó 600-700 ezer) lenne reális sok év tapasztalattal.
2022. márc. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom van, csak inkább a cégek helyi dolgaiban,ahol eddig dolgoztam, nem úgy, hogy pld egy mérleget egyedül megcsinálnok vagy egy ügyfélszolgálati egységet egyedül elvezetek.
2022. márc. 21. 06:08
 4/22 Isti22 ***** válasza:
100%
2021-ben az országos átlagfizetés (tehát nem budapesti, nem diplomás) 285 ezer Ft volt. Ez alatt csak akkor vállalnék munkát, ha muszáj lenne.
2022. márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bruttó 285?
2022. márc. 21. 06:24
 6/22 Isti22 ***** válasza:
100%
nettó
2022. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll kérdés, köszönjük.
2022. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Közszférában középfokú képesítéssel számít ez átlagosnak + egy rakat egyéb juttatás mellé.
2022. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hivjam fel a cégeket, hogy ez a troll fizetés, mondják meg az igazi bért?
2022. márc. 21. 07:00
 10/22 A kérdező kommentje:

Szerintetek, miért ajánlanak ilyen bért?

Sokan vállalják el ennyiért is? ( az is benne van, hogy le akarnak így koptatni, de nem volt ilyen érzésem interjú közben)

2022. márc. 21. 07:05
1 2 3