Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen háttérrel reménykedjek...

Ilyen háttérrel reménykedjek itthon, normális munkában, vagy menjek külföldre pincérkedni?

Figyelt kérdés

Esti gimin szereztem érettségit 21 évesen.

Van B kategóriás jogsim.

23 évesen lettem logisztikai technikus.

Igaz, papírom nincs róla, de B2 szinten beszélek angolul.

Az informatikához fikarcnyit sem értek.


Most 23 éves vagyok. Soha az életben nem dolgoztam, semmilyen területen. Csak a tanulmányaimat tudnám beírni az önéletrajzomba. Így van rá esély, hogy a logisztika, szállítmányozás világában elhelyezkedjek, vagy ne próbálkozzak sokat, menjek ki külföldre pincérkedni?


(Azért nem dolgoztam soha és alakultak így a tanulmányaim, mert szorongó, depressziós, pánikbeteg voltam, amiből már mondhatom, hogy kijöttem)


Csinos, önmagára igényes, fiatal lány vagyok. Ez talán a külföldi vendéglátóiparban lehet előny.


2022. ápr. 4. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem köt ide semmi én lépnék ebből az országból.
2022. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából elég sok minden köt...

A család.

Nincsenek kint sehol ismerősök, rokonok és párom sincs aki jönne velem...


Végső elkeseredettségemben gondoltam erre.

2022. ápr. 4. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A logisztika elég jól megy itthon most szerintem, egy esélyt adnék neki akkor.
2022. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Jön a szezon, miért nem mész a balatonra dolgozni egyenlőre?
2022. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
23 évesen még nem nagyon szoktak erre gondolni, de addig kellene valamit kezdened amíg a cickók nem ereszkedtek meg és nem lehet lapozni a muffot. Amíg találsz egy normális üzletembert addig is: rosszlanyok.hu/hirdetesfeladas ;-)
2022. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsőnek próbálj meg a tanult szakmádban elhelyezkedni és csak akkor menj külföldre ha nagyon nem bírod.Mindenképp próbáld fejleszteni magad a szakmádban mert betanított munkákkal mindig a munkaerőpiac alján leszel.

Előnyösebb helyzetben leszel ha azt tudod mondani hogy egy szakmájához értő logisztikai technikus vagyok mint ha annyit tudnál mondani hogy van két kezem két lábam mondjatok valamit és megcsinálom.Az előzőt nehezebben helyettesítik,betanított "csicskásból" pedig mindig vannak.

2022. ápr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben itthon próbálnám meg először.
2022. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!