Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 255 ezer+25 ezer...

Havi nettó 255 ezer+25 ezer forint cafetéria vidéki nagyvárosban jónak számít?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, szeretem a munkahelyem, épp azért nem szeretnék váltani, de nem tudom hogy a jelenlegi infláció mellett meddig lesz élhető ez a fizetés. (ebben nincs benne az szja, mert már úgyis csak pár hónapig fog járni)

2022. ápr. 4. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Irodai munka, elég laza, van távmunka lehetőség is, ha szükség van rá.
2022. ápr. 4. 22:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy betanított szintű munka vagy kell hozzá diploma,effektív tudás(bár az se mindegy milyen)

Első esetben ez elég jó,másodikban már nem mondható annak de vidéken nincs annyi lehetőség sajnos szóval kb ezt is meg kell becsülni.

Ôsszességében ez egy átlag szint,médián bér körül van.Ez sehogy se nézve jó de sajnos milliók vannak akik összetennék a két kezüket ennyiért,ennél lehetne sokkal rosszabb is.

2022. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 műszak és még lájtot is, annyira epikusan nem rossz. Nyilván gyártásba többet kapnál, de ott műszakozni kell stb.
2022. ápr. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért kapod ezt az összeget
2022. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz az irodában, programozol, házakat tervezel, vagy iktatsz?
2022. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Hát ez nem túl sok, én 6 éve kerestem ennyit vidéki megyeszékhelyen. Bár ha egész nap nem kell csinálni semmit, akkor jó.
2022. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Adminisztrálok különböző folyamatokat, nem kell hozzá diploma, de vannak diplomás kollégáim.
2022. ápr. 5. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kelet-Magyarországon ez elég jó bér, nyugaton éppen csak de elmegy.
2022. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!