Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan viselkedjék pályakezdő...

Hogyan viselkedjék pályakezdő gyakornokként?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy cégnél és szeretnék megfelelni, örülnék, ha ott maradhatnék. Ti hogyan viselkedtetek/viselkedtek gyakornokként? Milyen a kapcsolatotok a kollégákkal? Próbáltatok "barátkozni"? Hogyan "szerettettétek" meg magatokat? Én úgy érzem kicsit semmibe vesznek a többiek, szerintetek ez megváltozik ha esetleg felvesznek állandóra? Minden egyéb tapasztalatot és véleményt szívesen elolvasok!

köszi!

L/23


2010. szept. 14. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam gyakornok, egyből bedobtak a mélyvízbe. Nem volt semmi kávéfőzés meg fénymásolás, egyből munkát kaptam. GYakorlatilag munkatárs lettem fél évre. Emiatt nem is néztek semmibe, nagyon befogadó társaság volt. Készséggel segítettek.

Ahhoz, hogy téged elfogadjanak, nyitottnak kell lenned, és dolgozni 150%on, lássák, hogy nem lazsálsz.

2010. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is erre lennék kíváncsi:(

Holnap megyek próbanapra és pénteken. Nem tudom mit tegyek hogy ott maradhassak:)


Remélem nem egy helyre megyünk:D

2010. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát valószínűleg nem egy helyen vagyunk :D

2010. szept. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!