Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti viszonylatban...

Budapesti viszonylatban milyen ez a fizetés?

Figyelt kérdés
Nettó 305 ezer forint, cafeteria nincs. Mennyire lehet ebből megélni? Autóm, lakásom nincs, tehát a tömegközlekedés és az albérlet játszik. 28 éves vagyok, így az se ártana, ha tudnék félrerakni. Vajon meg tudom oldani ennyiből a megélhetésemet, vagy már vidéken vannak ilyen fizetések? Átlagban legalább egy középkategóriát elérek ezzel a fizetéssel, vagy milyen bérek mennek Budapesten? Saját példáknak is örülök (fizu/kiadás egy hónapban).
2022. ápr. 7. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
meg fogsz tudni élni (persze jön majd a hidegburkoló programozó troll aki szerint minimum 600-700 ezer kell)
2022. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz tudni elni, csak egyrol a kettore nem fogsz jutni ennyibol.
2022. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megélhetésre elég, de semmi luxus.
2022. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Megélni meglehet belőle, csak előre jutni nem.
2022. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A numbeo statistikái alapján 355k a havi nettó átlagfizetés Budapesten, ahhoz képest ez egy kissé alább van. Meg lehet belőle élni, de félretenni nem igazán.
2022. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nettó 450 a fizum + cafi és bónuszok, ebből 150 ezret fixen félreteszek és a maradékból "élek". Nincsenek nagy igényeim, ezért ki jövök belőle.
2022. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos fizu, ki lehet

belőle jönni. Az, hogy tudsz-e félretenni belőle az abszolút rajtad múlik és az igényeiden. Én kevesebbet keresek (250) és tudok félretenni. Elég minimál életstílusban élek, elég sok mindent magamnak csinálok. De tényleg attól függ ez, hogy mennyi kiadásod van havonta, mikre költesz.

2022. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fizuból én csak szobát bérelnék, az mondjuk 100ból kijön rezsivel együtt, aztán kaja mondjuk 60 ezer, bkk 10 ezer, telefonelőfizetés 10 ezer, kondi 15 ezer. Ezenkívül kell ruhát venni, szórakozni, tisztálkodószereket venni stb. Szóval félretenni nagyobb összeget nehéz ennyiből.
2022. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen majd pár hónapon belul is ki lehet belole jonni ilyen árak mellett. Nettó 400 alatt semmire nem lesz elég a fizetés pláne ha nincs vagyona az embernek. 300-500 ft-os liszt, 500 ft-os kenyér árak mellett nem lesz fizetes ami elég lesz.
2022. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!