Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozói gyakornoki fizetés...

Programozói gyakornoki fizetéseknél (egyetem alatt kötelező gyakorlat) mennyi reális?

Figyelt kérdés

Sok helyen kérdeztek és volt 1 helye, ahol nagyon alacsony fele akarták tolni. Kb 100 ezer, majd amikor 200 ezret mondtam, de látta hogy van több opcióm már azt mondta, hogy "Nem ebbe fog belehalni a cég".


Milyen skálán mozognak a gyakornoki fizetések programozáson belül úgy, hogy már valamennyi ismereted van az adott stack-en belül, de nyílván nem vagy profi, de az átlag Mérnökinformatikus egyetemistánál picit jobb vagy.



2022. ápr. 7. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy ez nagyon ceg fuggo. Netto 150-250-300ig barmi lehet mivel nem mindenhol ugyanaz a gyakornok feladata. Van ahol kb semmi normalis feladatot nem kap, mashol meg ugyanazt csinalja mint a tobbi programozo
2022. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakornoki bért általában órabérben szokták mérni.

[link]

[link]

Itt tudsz béreket, állásokat nézni.

2022. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2000ft/óra bruttóban teljesen reális. Bőven akadnak olyan helyek ahol többez is fizetnek tehetséges jelölteknek.
2022. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Morgan Stanleyhez jelentkeztem a "Nyári Informatikai Gyakornoki Program"-ba a hatszázadik interjú végén szóba került a bérigény 2500-3000 forintot mondtam az mondta a HR-es hogy reális.
2022. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# Vicces oda én is jelentkeztem és végül 3 interjú, meg egy 2,5 órás teamfit után eljutottunk az ajánlatig.


1790 bruttót adtak volna, de visszautasítottam az ajánlatot.

2022. ápr. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!