Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulfoldi cegnel 10 evvel...

Kulfoldi cegnel 10 evvel ezelott 1200 euros fizetessel kezdtem (netto), most 2000 euronal tartok ugyanott de tavmunkaban is csinalhatom es csinalom is. Informatika szakterulet. Spanyolorszag. Nem keves?

Figyelt kérdés
Azert gondolnam hogy keves lehet, mert csaladalapitas elott allunk es csaladi hazakat neztem, de barmilyen elszomorito kulfoldi fizetessel is megfizethetetlen szamomra egy csaladi haz. Fontos hogy nagy varos kozeleben legyen. 10-20 evvel ezelott aki kiment kulfoldre dolgozni par ev utan hazajott es hazat vett belole, vagy kettot is akar. Ma mar ez nem mukodik? Vagy tenyleg bagoert dolgoznek?
2022. ápr. 24. 19:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Remelem ezzel kielegitettem a kivancsisagodat.

Ha megsem, akkor privatban irok szivesen meg 10-15 ceget, akik fizetnek netto 1 milla felett senior szinten es LinkedIn-en erdeklodhetsz a recruitereiknel vagy jelentkezhetsz a nyitott pozijaikra.

2022. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Oszinten nagyon hulyenek kell lenned hogy ne tudd melyek a budapesten legjobban fizeto cegek. Linkedinen keress meg egy hayses recruitert es beszelgess el vele. Tesztelo ( tesztmernok aki tud autamatizalni legalabb 1 programnyelvbe, CI/CD-t keni vagja, kepes felhuzni barmikor egy frameworkot stb ) fizetes teteje budapesten legjobban fizeto cegeknel jelenleg br 1.6-1.8 kozott mozog.
2022. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28-as az miért jó, ha beszél egy Hays recruiterrel? A legjobban fizető cégek egyike sem toboroz Hays-en keresztül, mind belsős recruiterekkel dolgoznak. Pont ez az oka, hogy jóval alacsonyabbak a Hays-es (és más) bérstatisztikában található számok, mint a ténylegesen elérhetőek.
2022. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Oldal kozepen talalod a brutto bersavokat, a junior legalja 1800 EUR, a senior 4400 EUR-nal kezdodik, team lead teteje 9000 EUR."


Legyen a senior legalja akkor 4400, mert kezdo nem vagyok, de profi se. Az nettoba 2900 euro.


Az en 2000 euros berem atszamolva 6-rol 8 oraba 2600 eurora jon ki.


Tehat majdnem ugyanott vagyok, ezert nem ertem azokat a hozzaszolasokat hogy lofaszt sem kapok.

2022. ápr. 27. 08:09
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehat kimentel Spanyolorszagba also hangon 300 euroval kevesebbet keresni, mint amit itt a magyar putriban kapnak emberek es nem erted, hogy miert olt mindenki? :)
2022. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem ertem mit kotozkodsz. Magyarorszagrol dolgozom tavmunkaban. Ha beleszamolom a 13. es 14 . havi plusz bert is akkor siman 3100 eurora jon ki a nettom havi szinten, feleslegesen csiripeltek. A temat lezarom :P
2022. ápr. 27. 08:31
 27/31 A kérdező kommentje:

3100 = 1 168 700 Ft

Es nettoba!


Ami szamomra kiderult a valaszokbol az az hogy nem tudtok se szamolni, se szoveget ertelmezni. Figyelmetlenek vagytok, elsiklottok a reszletek felett. Sok sikert annak a cegnek aki titeket alkalmaz.

2022. ápr. 27. 08:33
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy Magyarorszagrol dolgozol tavmunkaban? Akkor meg sokkal hulladekabb fizu, mint gondoltam. Azt hittem csak spanyol lehetosegeid vannak. Ennel meg egy kis HotJar is jobban fizet remote-ban (oldal aljan talalod a bersavot):

[link]

Akkor en is lezarom a temat, ez szanalmas. Sok sikert neked is!

2022. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, rossz volt a link:

[link]

2022. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt hittem, hogy Spanyolországra vagy korlátozva, mert ott élsz és dolgozol HO-ban. Akkor ez így valóban még kakább. Miért döntöttél úgy, hogy amerikai, angol, svájci stb. cégek helyett inkább spanyolnak dolgozol magyar fizetésért? Számomra ennek semmi értelme.
2022. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!