Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jó valakinek hogy...

Miért jó valakinek hogy lassan 20 éve minimálbérért dolgozik ugyanott ugyanazt?

Figyelt kérdés

Mindig is minimált kapott. Nyilván mindig az emelt aktuális minimált de soha nem kapott egy fillérrel se többet annál mint amit a jogszabály minimumként előír.

És lassan 20 éve ott van és ugyanazt csinálja 20 éve. Emberek jönnek mennek, már a főnökökből is volt vagy 3 az évek alatt de ő marad.

Ez miért jó valakinek?

Miért nem néz egy kicsit körül? Hátha esetleg adódna hely ahol nem éhbért kap? Ha nem is sokkal többet, de pl nálunk a betanított fizikaiak is megkapnak 150 nettót + pótlékot (180 nettó kb) és az mégis több mint a nettó 110-es minimálbér.

Mondtam neki jöjjön hozzánk. Válasza ááá nem jó itt nekem. Közel van.

Ja úgy már mindjárt megéri....

Nehogy 15 perccel is többet utazzon tízezrekkel többért. Nehogy. A világ összedőlne.


2020. szept. 11. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
add meg a számát vagy az email címét, felhívom, vagy írok neki és megkérdezem tőle, majd megírom ide a válaszát.
2020. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés, elég gyengére sikeredett te ostoba troll. :)
2020. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Ti vagytok a trollok mindenkinek össze vissza irosgattok . És meg sokkal ostobabbak mint a kerdező.

Nekem tetszett a kérdésed, sajnos én is találkoztam ilyennel de azon látszik h nemis normális

2020. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Sok ilyen van. 20 év alatt azért megtalálta a módját, hogyan lehet ennyiből kijönni, örül is minden évben, hogy emelkedik a fizuja.
2020. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"0 év alatt azért megtalálta a módját, hogyan lehet ennyiből kijönni"


Akkor menjen el óradíjas pénzügyi tanácsadónak mert aki minimálból ki tud jönni sok éve az egy pénzügy mágus!

2020. szept. 12. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott tudja tolni a fusit, ott a komplett pálinka vevőkör, kap kézbe is plusz lóvét, és nem él nagy lábon meg nem köti az orrodra, mennyi az annyi.
2020. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán mert nem talál más állást? Mintha annyira sok lehetőség lenne...nagyon ki kell tűnni valamivel, ha nem mimimálbért akar keresni valaki.

Én diplomaval is annyit keresek.

2020. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól meg hogy te odahívod, simán kiejtik a 3 körös interjúztatásoknál.
2020. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!