Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tervez Hollandiában...

Valaki tervez Hollandiában dolgozni vagy utazni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy nyárra kimegyünk az egyik ismerősömmel, de neki sikerült egy jó munkát kifognia itthon. Egyedül viszont nem merek, ès nem tudom, hol keressek ehhez társat..Csak nyárra gondoltam elsősorban. Van itt valaki, akit èrdekel vagy dolgozott már Hollandiában?

2022. ápr. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én évek óta tervezem hogy kimegyek külföldre dolgozni.Nem nagyon találom a helyem itt Mo.-on :/ Mindig elvesztem a munkám,és elegem van. 25F
2022. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Mi megyünk, a népszavazás megadta az utolsó löketet.


1 hét múlva indulunk. Mi a kérdés?

2022. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már dolgoztam külföldön, de mindig társasággal indultam neki. Most egyedül maradtam. Kaptam egy közvetítőtől pár ajánlatot különféle lehetőségekről. Utolsó válaszolótól kérdezném, ti közvetítőn keresztül indulnátok?
2022. ápr. 26. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, magunknak kerestük a munkát is, meg a szállást is. Közvetítő csak lecsípi a saját jussát, azárt lelép, nem segít.


Megoldjuk magunknak.

2022. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fél éve élek kint.

Ha gondolod, kérdezz nyugodtan bármit.

2022. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!