Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Málta élhető hely anyagi...

Málta élhető hely anyagi szempontból vagy éppen ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Nem akarok kiköltözni, turistaként jártam többször és kíváncsiságból olvasgattam utána is róla.

Feltűnt, hogy vannak akik azt írják, hogy anyagi szempontból élhetőbb mint mondjuk Anglia.

Hasonló fizetések, de olcsóbb árak.

Mások azt írják, hogy nagyon drága pl. a lakhatás illetve az utóbbi években nagyon megdrágult.



A szolgáltató szektora elég jelentős, pl. bankok.


A turizmuson kívül a kitelepülés, elhelyezkedés hasonlóan reális mint Angliában volt a Brexit előtt vagy mint Németországban?


Megoszlanak a vélemények nagyon.



Az időjárás, emberek, stb... téma is persze szempont annak aki menni akar, de én most nem arra vagyok kíváncsi.



2022. ápr. 29. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
2022. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

110 eur/ het Msida Finger court szallasom, apartmanban.

Busy bee ben dolgozom felszolgalokent es 2100 eurot viszek haza havonta heti 45-60 ora munkaval. Az elelmem szinte megvan oldva, szoval tisztan keresem a penzem 70%át. Szerintem elheto nagyon is a hely, bar en nem szeretem ezt a tomegnyomort, mert igaz egy elit helyen dolgozom,ahol telthaz van mindig, akkor is irrital.

2022. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!