Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács keze alá segítés mit...

Szakács keze alá segítés mit jelent?

Figyelt kérdés

Konyhai kisegítő állás, ezt mondták hogy szakács keze alá segítés, szendvics készítés


de a szakács keze alá segítés mit jelent? mit várjak? Semmitapasztalom nincs semmilyen téren, ez a első munkahelyem lesz



2022. máj. 6. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
pl. zöldséget pucolsz, előkészítesz dolgokat, hogy a szakácsnak már csak össze kelljen rakni, stb.
2022. máj. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, nem tudok zöldséget pucolni, ott akkor megtanulok vagy ne várjak segítséget? Előre jeleztem hogy nincs semmi tapasztalom
2022. máj. 6. 05:18
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

A szakács keze alá segités gyakorlatilag azt jelenti, hogy a szakács a fejed felett áll és mondja hogy mikor mit csinálj. Gyakorlatilag te csinálsz mindent, ő csak beledobálja a fazékba, amit te kiadagoltál, megpucoltál, felaprítottál, akármi.

Az, hogy nincs tapasztalatod, az jófej szakács és jófej kollégák esetén nem baj, mert megtanitanak mindenre.

Ha egy öntelt majom, akkor kikészit agyilag, amig ki nem lépsz.

2022. máj. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem, remélem jófej lesz és segít, bár nem tudom mit várjak/és ők mit várnak el tőlem, utána olvastam eléggé leterhelő a munka, de nekem most nagyon kell a pénz több okból kifolyólag is, bírom ameddig, ha már végleg nem megy, otthagyom és keresek másik munkaheletőséget. Köszönöm a választ!
2022. máj. 6. 06:33
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
2022. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
A kulimunka a tied. Takarítás, mosogatás, szemét kivitele a kukában, zöldségpucolás stb.
2022. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Mindent csinálsz amit ő(,vagy 100%-ban te végzel mindent), ha jól végzed a feladatot, akkor az ő érdeme, ha nem akkor pedig a te hibád...
2022. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért megjegyzem eléggé olyan hogy ő a szakács, de én csináljak helyette mindent majd úgy hogy kb nekem semmi tapasztalom nincs ebben a dologban, jó móka lesz előre is :'D
2022. máj. 6. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

A konyhai kisegítő előkészít. Hámoz, pucol, mos ilyesni - vagyis előkészíti az alapanyagot. Semmi olyan nincs benne amit ne lehetne megtanulni 1-2 nap alatt.

Nem fogsz "főzni" a szakács helyett, nyugi...


Ezen kívül sok helyen mosogatás / takarítás a konyhában is a feladatok között lehet.

2022. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2022. máj. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!