Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vesznek fel állásinterjúk...

Nem vesznek fel állásinterjúk után, pedig látják a fizetési igényemet, mik a klasszikus hibák, amit el szoktak cseszni interjún? Hazudnom kéne bizonyos dolgokban?! Ez kell nekik, azt hallják, amit elvárnának?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 09:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
3%
Mindenkinek pont egy ilyen nagyképű senkire van szüksége a cégénél.
2022. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ok, leírom az egyiket, milyen feladatok lettek volna.

1. kritériuma a cégnek, legalább középfokú műszaki végzettség.

2. Angol, német alap nyelvtudás.

3. Monotonitástűrés stb.

Feladatok: Ügyfélpanasz kezelés (személyesen, e-mailban stb), hibás termék rögzítése, alkatrész rendelés hozzá, SAP, CRM rögzítése, számlázás, pénztár kezelés. Napi 20-30 hibás termék.

Elég összetett munka és alapból a nyelvtudás hiánya, de főleg a műszaki végzettség kizár elég sok jelentkezőt.

2022. máj. 6. 11:33
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező elszúetad, mert a másik nickeddel válaszoltál saját magadnak. Tehát kamu az egész.
2022. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

11. Fejtsd már ki, melyik mondatom volt nagyképű, mert nem rémlik. Egyáltalán nem vagyok nagyképű, sőt sajnos önbizalmam sincs túl sok.

Pont azt látom, hogy a ki ha én nem stílusú emberek kellenek a cégeknek, akinek rengeteg az önbizalma és szemrebbenés nélkül tud hazudni. Erre én alkalmatlan vagyok, őszinte ember vagyok és utálom, ha valaki álszent, hazug.

2022. máj. 6. 11:38
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Küld el nekem a hirdetést privátban, szívesen segíttek abban hogy mi lehet a baj.
2022. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem küldöm át az állást, mert leírtam mindent, amit tudni kell róla.
2022. máj. 6. 11:41
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Túl magas a bérigény vagy gyengén teljesítesz ez a baj.
2022. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Ez amit leírtál, egy support-ügyfélszolgálatos munkakör. Erre maximum 300e-et adnak, itt túllőttél a 350e-el. 1-es válaszoló voltam.
2022. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem magas a bérigényem, mert ezekre a feladatokra most egyáltalán nincs alkalmazottjuk, halmokban állnak a hibás gépek, ez mind az új alkalmazottra fog várni. Műszaki végzettség pedig hiányszakmának számít. És ezekre a feladatokra, mindössze 1 embert szeretnének felvenni.

Ez nem 1 munkakör, hanem egyből 4:

Pénztáros, kasszás, számlázás

Ügyfélszolgálatos

Adatrögzítő

Beszerző

De lehet igazad van és keresik a balekot nettó 300 fizuért.

2022. máj. 6. 11:57
 20/26 anonim ***** válasza:
14%
Vaszleg gyengye vagy az álláshoz, tanulj és akkor elég lez a tudásod.
2022. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!