Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vesznek fel állásinterjúk...

Nem vesznek fel állásinterjúk után, pedig látják a fizetési igényemet, mik a klasszikus hibák, amit el szoktak cseszni interjún? Hazudnom kéne bizonyos dolgokban?! Ez kell nekik, azt hallják, amit elvárnának?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 09:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Milyen munkára mennyit kérsz? Szerintem más alád ígér és általában azért több embert meghallgatnak.
2022. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Direkt olyan fizetést mondok, ami reális, azaz, aki olcsóbban vállalja, az buta. Reális alatt azt értem, hogy pl 250e- 450e ft fizetési sáv van megadva, akkor én kérek 350e. Ha az a döntő egy évi 46 milliárdot produkáló cégnél, hogy 350 helyett 300e fizessen, akkor menjenek a fenébe.
2022. máj. 6. 10:05
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet, hogy a takarításért sehol nem fizetnek 350-et.
2022. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3. Az a helyzet, hogy nem a te munkakörödről beszélgetünk. :D
2022. máj. 6. 10:11
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
De nem írtad, hogy mire kérsz 350-et.
2022. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

"Ha az a döntő egy évi 46 milliárdot produkáló cégnél, hogy 350 helyett 300e fizessen, akkor menjenek a fenébe."


Első vagyok, itt a hiba a képen. Német multihoz jelentkeztem valamikor 3 hete, csopvez helyettesnek, Budapesten. 270e nettó alapot akartak fizetni, hétvégi túlórákkal, pótlékokkal kijött volna a 350e. Szóval sokat kérsz, de jogosan, 300e-ért csinálja az, aki akarja.

2022. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó az nem úgy van hogy csop vez nek vesznek fel. Elkezdessz dolgozni, és talán majd öt év múlva te leszel a csop vez.
2022. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

"Elkezdessz dolgozni, és talán majd öt év múlva te leszel a csop vez."


Szerinted, de ez konkrét álláshirdetés volt, mint írtam termelési csoportvezető-helyettes pozícióval.

2022. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Milyen munkakörre jelentkezel? Milyen végzettség? Nyelvtudás tapasztalat? Ha küldenél egy konkrét hirdetést amire jelentkeztél még könnyebb lenne segíteni.
2022. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Igazából nincs valós munka,

csak megcsinált létszámkeret,

és létszámkeret felettinek hirdetik az állást, azért, hogy presszurálják a többieket vagy, hogy a szabadságolás meg tudják oldani majd a nyáron.


Ugyanez van karácsonykor is, szóval ezek nem valós munkahelyek, csak "munkaerőgazdálkodás".


Próbálj olyan helyre jelentkezni ahol belefulladnak a munkába!


Nevetséges ami nálunk is megy, bejárnak 8 órába délbe alig várja mindenki, hogy kocsival elmeneküljön valami büfébe vagy étterembe kajáért mintha nem lehetne már manapság mindent rendelni, visszajönnek egy óra múlva stb.

Csütörtök pénteken meg szó szerint már mindenki csak néz ki a fejéből és kerüli a főnök tekintetét.

2022. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!