Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 1,2 millió jó fizetés...

Bruttó 1,2 millió jó fizetés manapság egy fullstack developernek? Tapasztalat kb medior szint teteje, senior szint alja.

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 15:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%
Most mit kell ezen részletezni, egy machine learning projekten (palantir foundry alapú credit risk analizis) dolgoztam hat évet, a másik hármat meg mindenféle kisebb bankos témákon jellemzően private banking területen.
2022. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#9 A KATA 40%-os plusz adója miatt nem hiszem, hogy annyival jobb lenne a contractor pozi.
2022. máj. 10. 21:00
 13/40 anonim ***** válasza:
82%

#8 leirasod alapjan nem a cegek fizeteseivel van gond, hanem te vagy mersekelten kompetens (fogalmazzunk igy) es ezert huzzak a berigenyedre a szajukat.

En nem csak interjuztam a Vacuumlabs-hez, hanem dolgoztam is naluk:

[link]

Ugyanaz a bersav itt Magyarorszagon is, mint ami a weboldalukon lathato, en is a savom tetejen kerestem.

Egy Morgan, Citi vagy Blackrock pedig nem tartoznak a hazai top cegek koze kompenzaciot illetoen (sem).

2022. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Contractorkodni nem is KATÁ-val kell, hanem szimplán társasági adó + osztalék adó, úgy ki lehet szedni 70% körül, miután szembesültem az alkalmazotti pozik tórger fizetéseivel, én is ebbe az irányba mentem, a gond itt leginkább azzal van, hogy a közvetítő cégek zöme közönséges tróger.
2022. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%
13, még szerencse, hogy nem a te véleményed határozza meg a kompetenciaszintemet. A Vacuum melóhoz amúgy gratulálok, nekem nem volt erőm, hogy a totálisan debil, nyelvvizsgaszagú, több órás angol tesztjeiket megcsináljam, szóval kihagytam.
2022. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
14%

#15 nem is az en velemenyemrol van szo, hanem a cegek velemenyerol rolad.

Nekem nem volt semmi angol teszt, eleve angolul megy az egesz interju processz, nem tudom mi ertelme lenne kulon angol tesztnek. Lehet a te esetedben meg ezt is szuksegesnek iteltek. De mostmar egyre inkabb hazugsag szagu az egesz mondandod.

Mindenesetre erdemes lehet komolyabb cegekkel interjuznod, ha ennyire nem vagy kepben a piaci helyzettel.

2022. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

Úgy van náluk az interjú process, hogy egyáltalán ahhoz, hogy az első interjúra bekerülj, meg kell csinálni egy csomó tesztet. Van iq, meg számolási készség, meg angol stb. Az angolnál eldobta az agyam az ékszíjat, leginkább a megboldogult Rigó utcai nyelvvizsga ugrott be róla, úgyhogy skippeltem, utána a HRes kislány még hivogatott, hogy de hát miért szálltam ki, mondtam, hogy nem rabolom ezzel az időmet.


Viszont az, hogy ezt te nem tudtad, nos a te mondanivalóddal kapcsolatban vet fel kérdéseket, a poló az a bátyádé, vagy a netről töltötted a képet?

2022. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%
17-es te miről beszélsz? Én múlt hónapban interjúztam velük, jelentkeztem a weboldalukon, jött egy coding challenge link emailben, megcsináltam, másnap hívott a recruiter, hogy időpontot egyeztessünk az első technikai körre (utána még volt 2, az utolsón elhasaltam). Nincs semmi angol meg IQ teszt.
2022. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%

Hát én tavaly beszéltem velük, akkor úgy ment, hogy először felhívott a recruiter, beszélgettünk egy fél órát és utána ő küldött egy linket egy ilyen teszt engine-hez iq teszttel meg anyámkínjával. Lehet, hogy azóta változtattak rajta, mert nagyon gáz volt, tényleg leginkább egy nyelvvizsgára hajazott az egész, meg eleve egy interjún 5 perc alatt kiderül, ki mennyire tud angolul.


A fura az, hogy 16 ezt nem tudta, gondolkodtam a dolgon, és rájöttem, hogy lehet, a portásoktól nem kértek ilyet.

2022. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%
Most melyik cégnél dolgozol 19-es? Valóban úgy tűnik, hogy nem mondasz igazat. Bár lehet a stílusoddal van a gond.
2022. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!