Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 1,2 millió jó fizetés...

Bruttó 1,2 millió jó fizetés manapság egy fullstack developernek? Tapasztalat kb medior szint teteje, senior szint alja.

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 15:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%

28-as fizetés szempontból értem a komolyat IT területen. Nyilván komoly cég a Toyota meg a Walmart is, csak sehol nincsenek fizetésben a komoly tech cégekhez képest, mint ahogy az általad említett bankok sem.

Felsoroltál pár céget például a 8-as válaszodban, de azok közül egyik sincs a legjobban fizető cégek között. Gondolom ezért vagy így elveszve a hazai fizetésekkel.

2022. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
78%

#8


Az epam megadja a másfelet a lead dev pozira és még bónuszt is hozzácsap, ha jól teljesítesz, ez saját tapasztalat.


A leírtak alapján azt tippelem, hogy egy másik fórumon carapace vagy ilyesmi nicknévvel kommentelsz. Ha így van, akkor veled az a baj, hogy nem lead dev vagy, hanem business analyst, de lead dev állásokra is jelentkezel.


A 9 év külföldi tapasztalat meg a UBS, CS múlt nem számít. Itthon a fejlesztők 90%-a külföldiekkel dolgozik napi szinten, szóval ezzel nem lehet kitűnni. Továbbá, legalább 2 itthoni cég outsourceol UBS-nek és CS-nek, szóval ettől sem fognak hasra esni nálunk, mert százasával járnak Bp utcáin UBS / CS múlttal fejlesztők.

2022. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk az érdekes, hogy ki vállal 1.5 milláért lead pozit, mikor máshol sima seniorok többet keresnek.
2022. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%

# 33


Tudom, hogy igazad van, de tényleg nem minden a pénz már ezen a szinten. Dolgoztam több helyen és azon belül több csapatban is. Nekem 3 dolog számított: pénz, csapat, tech stack.


A csapat mindenhol lutri. Borzasztóan sok a problémás ember mindenhol, lead devként meg pont ezekkel kell foglalkoznod és nem az van, hogy elvagy mellettük. Soha többet nem akarok olyan emberekkel dolgozni, mint egy bizonyos régi csapatban...


A tech stack nagyon fontos nekem, de lehet ez az én hülyeségem. Én nem fogok elmenni 2.1-ért egy spring boot + hibernate + kafka állásba.


Akkor és ott a 1.5M + bónusz megfelelt az adott tech stack mellett.

2022. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Hat gozom nincs, hogy ez a carapace kicsoda, en fejleszto vagyok nemi data science-l.
2022. máj. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
73%

"Aruld mar el nekem hogy mina reteknek angol teszt,"


Lenyegtelen problema.

2022. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Jól elment más irányba a beszélgetés...

Nekem az említett cégek közül csak az Epam-mal van tapasztalatom, de az merőben negatív. Először is, a 2 órás szakmai interjú. Sehol máshol nem szokták 2 órára elnyújtani, azon kívül úgy éreztem, hogy arra kíváncsiak, mit nem tudok, semmint arra, mit tudok.

Aztán a másik, hogy alig 2 éve medior szintre a bruttó 650-es bérigényt sokallták...


Amúgy anol tesztnek én sem látom értelmét. Egyszerűen interjú közben 10 percre átváltanak angolra, úgyis kiderül, milyen szinten van a jelölt.

2022. máj. 11. 09:47
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést már az első válaszoló megválaszolta. Medior szinten ez kifejezetten erősnek számít, senior szinten pedig gyengének.
2022. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
#38: Azért több véleményt is várnék. Ekkora a szakadék amúgy a medior-senior között fizetésben?
2022. máj. 11. 10:35
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért tűnik nagynak a szakadék, mert sokkal nagyobb eltérések lehetnek senior-senior fizetések között, mint medior-medior fizetések között. A medior sáv teteje 800-1 milla bruttó körül van jellemzően, senior pozira meg van aki 1.2 bruttót ad és van, aki 2.2 bruttót. És a komolyabb cégeknél senior fölött még van 3-5 szint.
2022. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!