Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénz kell havonta egy...

Mennyi pénz kell havonta egy kényelmes élethez?

Figyelt kérdés

Ami alatt értem:

- legyen egy átlagosnál kicsit jobb autód, pl. egy C merci

- minőségi kajákat egyél, jó húsok, halak (lazac, tonhal), zöldségek stb

- legyen egy jobb helyen lévő lakásod, min 2 szoba (BP, akár albi is lehet)

- megengedhess évi 1-2x-i nyaralást, például télen trópusok(thaiföld stb), nyáron eu-ban valahol

- normálisabb ruhákban járj ( nem designer dolgokra godolok)

- egyéb szórakozás



2022. máj. 10. 16:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Az csak 80 ezer forint egy hónapban. Szerintem nem sok. De ahogy neked ez a minőség, én azért hoztam a lábszárat példának, mert átlag magyarnak az az mondjuk. Csak mondtam valamit. A sertés lapocka sem olcsó és a magyar húst-hússal mentalitás nem segít a pénztárcákon. Nyilván lehet krumplis, meg grízes tésztán is élni... De ha nem kifejezetten spórolós, alacsony jövedelmű családot nézek, akkor szerintem egy átlag ember káoszos étrendjére sokkal több pénz elmegy ma már, mint a te "minőségi" jól tervezett étrendedre.
2022. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
igen, de ez jócskán nem 30ezer, mint ahogy írta itt valaki, hogy annyiból ő minőségi ételeket eszik.
2022. máj. 11. 13:57
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 30-35 ezret írt, vagy arra gondolt, de most nem olvastam vissza. :)
2022. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Heti 30-35 két főre. Inkább 30, de fél éve még csak ritkán léptük túl (családi bulit mi tartottuk, barát itt aludt nálunk, előre vettem három havi konzervet, vagy fél évi fetat), úgyhogy felfelé kerekítettem.


De mi gyakran főzünk, ritkán járunk étterembe hétközben, mert a cégnél is mindenki diétán van és hoz otthonról, egyedül meg nem akarok éttermekből rendelgetni.

2022. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!