Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minddiák szövetkezet csinál...

Minddiák szövetkezet csinál egyáltalán valamit vagy full haszontalan ha leadom a jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Már vagy másfél hete leadtam pártfogó toborzónak a jelentkezésem de teljesen ki vagyok ignorálva xd

Már irtam emailt is hogy meddig kell amúgy várni arra is akár hogy elutasitsanak de semmit nem kapok válaszként.


2022. máj. 11. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel most is az egyéb kérdésekbe írtál, én egyelőre még nem erőltetném a munkakeresést.

Előbb végezd el az iskolát, utána már kénytelen leszel, addigra meg talán megtanulod.

2022. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ember:D ez legyen a legnagyobb problémád xd

sajnos nem akarok egész nap otthon ülni és lézengeni, várom hogy jelezzen vissza a haszontalan diákszövetkezet de hát igen még lassan júniusban is a könyv felett fogok ülni 24/7 csak a te kedvedért hogy tökéletes munkaerő lehessek pár éven belül oksi?

Csak neked. :)

2022. máj. 11. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy.

De te, ha csak ennyire vagy gondos, figyelmes, hogy még ezzel sem foglalkozol, pedig a legkisebb alap lenne itt - akkor mit fogsz csinálni a munkában?

Mondjuk ilyen hozzáállással el se jutsz odáig.

2022. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ilyen jó emberismerő vagy, nem egy munkahelyem volt már, és nem is a dolgozással, hozzáállással van baj SZERINTEM, egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy egy diákokkal foglalkozó, segítő szervezet nem képes elintézni egy állítólag azonnal kezdhető, könnyű munkát. A seggük alá tettem mindent, minden iratot elküldtem, önéletrajzot, konkrétan már én keresem őket hogy segítsenek már munkába állni, de hát igen.

Ejnye bejnye csúnya gonosz diák rosszul áll hozzá a diákszövetkezethez akik egy szóra sem állnak meg a diákokkal.:((

2022. máj. 11. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Viszont ezeket én mind nem látom.

Csak azt látom, ahogy itt viselkedsz.

Ez alapján pedig egy hanyag, hárító ember vagy.

Ha esetleg nem ilyen lennél, akkor itt miért mutatod ilyennek magad?

2022. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze megnézik, de ők is válogatnak. Nem úgy van, hogy jelentkezik 1 fő 1 állásra és azonnal felveszik, főleg ha valami jól fizető állásról van szó. Amúgy jelentkezz több helyre is, van egy csomó iskolaszövetkezet, egy csomó álláshirdetéssel.
2022. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rengeteg helyre adtam le a jelentkezésem az utóbbi időben hiszen lassan nyár aztán szeretnék melót.

Pártfogó toborzót pedig max 2x ha láttam itt ahol élek, nem olyan munka amiben meg kell szakadni de nagyon unalmas is egyben, szóval kétlem hogy olyan sokan jelentkeznének. Én csak nem hiszem el hogy pont ebben a városban 1001 ember jelentkezik erre az állásra... Hát mindegy azért köszi:D

2022. máj. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!