Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen órabérre számíthatok...

Milyen órabérre számíthatok "félig kezdő"-ként CNC területen GyMS megyében?

Figyelt kérdés

Nyilván cégek között különbség van, de mondjuk jobb esetben, átlagos esetben vagy rosszabb esetben?

Azért írom, hogy félig kezdő, mert 5 éve már CNC marón dolgozom, átállok, tudok programot is írni de nagyon ritkán kell, meg kezelem. Alapvető karbantartásokat is egyedül csinálom. Viszont ez eléggé ritka vezérlés, kevés van az országban. Más vezérlésen nulla tapasztalatom van, mert 5 éve dolgozom itt és ez az első munkahelyem. Heidenhain, G kódos, Fanuc, ezekhez egyáltalán nem értek. Siemensen tanultam a suliban, de az régen volt, elfelejtettem. Mondjuk ha Siemens vezérlésen lehetne "kezdeni", azért az jobb lenne.

A mostani gépen 1 hónapos tanfolyamon voltam, mire kitanultam.

Nyilván nem hiszem hogy találok olyan munkahelyet, ahol Fanuc, Siemens, G kódos vagy Heidenhain tanfolyamra küldenek, mert ezek eléggé elterjedtek az országban. Szóval szerintetek így mennyivel indíthatnék? Nyilván még Siemensen is kellene 1-2 hét betanulás csak a stabil kezelésre, kissebb átállások megtanulására



2022. máj. 14. 08:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!