Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy recruiter keres meg...

Ha egy recruiter keres meg egy állással amire kicsit túlképzett vagyok azzal nem járok jól, ugye?

Figyelt kérdés

Linkedin-en írt. Kért egy friss önéletrajzot de amikor telón egyeztettünk akkor nem látta át a részleteket, pl mondta hogy jó, hogy van bachelor-diplomám, mert az álláshoz kell. De van MSc-m is azóta a szakterületen.


5 év munkatapasztalatom van, amiből 3 konkrétan ugyanaz a munkakör mint amire keres. Erre mondja, hogy 3 év tapasztalattal medior fizetéssel tud beajánlani.

A másik két év egyáltalán nem számít neki és a diplomákat sem értékelik szerinte manapság a munkaadók.


Több hard skill-em (üzleti informatika, programozási nyelvek) nem érdeklik.


A fizetés is épphogy jobb mint a mostani.


Érdemes egyáltalán így folytatni?



2022. máj. 14. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 de nem fognak. Ha a potenciált nézik, akkor abban a munkakörben nézzék, amiben most vagyok, nem amit 5 éve hátrahagytam.


Ha a potenciált nézik, akkor olyan embert fognak felvenni, akiben sok lehetőség van az adott pozícióra. Én már kiaknáztam az összeset, ami ott is van a LinkedIn oldalamon. Csak szarnak rá elolvasni.

2022. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8: jah, vannak ezek a tényezők, és számítanak is, ha mondjuk két hasonlóan fizető állás közül kell választani. De én még embert nem hallottam, aki azért keresett új állást, mert a mostaniban nem kap mondjuk egészségbiztosítást. Ahogy az se életszerű, hogy valaki azért váltson ceteris paribus, mert a másik helyen három nappal több fizetett szabadság van. És akárhogy állhatnak ezek a plusz tényezők, kevesebb fizuért akkor se megy el az ember sehová.


A fizetés és a pozíció számít elsősorban, meg a HO. Az a cég, ami nem engedi a HOt, egyértelmű hátrányba kerül, szóval hamarosan mind rájönnek, hogy engedniük kell.

2022. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a potenciált nézik, akkor abban a munkakörben nézzék, amiben most vagyok, nem amit 5 éve hátrahagytam"


Te így vagy ezzel, más ember meg nem. A recruiter meg nem tudja ránézésre, hogy te milyen pozícióba vagy hajlandó váltani.

2022. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#13 nagyon úgy tűnik, hogy o egy recruiter :))
2022. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es érdemes lehet elolvasnod a 10-es válaszom utolsó mondatát.
2022. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sokszor veled sincsen képben a recruiter és az állással sem amire embert keres.

Elolvassa de fogalma sincs mi van odaírva.

Számomra szakmai vezetős körnél derül ki, hogy szeretném-e az új állást.

2022. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!