Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevés fizetést ad az Aldi,...

Kevés fizetést ad az Aldi, vagy miért cserélődnek annyira gyakran az aldis árufeltöltők és kasszások?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek, és az utóbbi időben 2-3 havonta megyek Aldiba. A héten megint voltam, és ismét teljesen új embereket láttam kasszában.

2022. máj. 14. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

#6 Bruttó 360k, úgy hogy egyébként meg kell szenvedni, és kiváltságként kell kezelni azt, hogy egyáltalán 8 órában dolgozhass :D


Ismerősöm dolgozott ezeknél, otthagyta mert csak 4 órában dolgoztattak mindenkit és túlórát sem fizettek, hazavitt kb 120 nettót..

2022. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
A többi áruház amúgy jobban fizet?
2022. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
86%
Aldiban dolgozom. Én sueretem és suerintem jól fizet. Én meg vagyok vele elégedve. Nem akarok senkit befolyásolni, de ez sz én véleményem.
2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Embertelen,a vezetőség ( nálunk egy 19 éves, bunkó, arrogánis tinilány volt a műszakvezető ) gyakran úgy kezel, mint a rongyot.

Nem mondanak el semmit, belecsöppensz az őrült hajtásba. Ha egy vásárló, sokuk azért jár be, hogy aljaskodjon, az mondja neked, hogy ő most borsos sajtot akar, neked mindent félbe kell hagynod és hátramenni a raktárba le ellenőrizni, hogy van-e.

Megteszik, mert megtehetik, hogy más üzletbe küldjenek dolgozni, mint ahova szerződtél...teszem azt, te a XIII.kerületi xy utcai boltba dolgozol, adtad be a jelentkezésed...aztán köv héten Gödöllőn kezdesz reggel 6-kor.

Ha nem tetszik, lehet menni.

Ja ès nem mehetsz el záráskor, meg kell várnod, amíg mindenki kész és csak együtt mehettek ki...az olyan plusz 15-20 perc.


Nem egyszer 22:00 bőven után mehettem ki 21:40 helyett.


Van, hogy 15-20kg-os terméket is megkell emelned.

Simán behívnak a szabadnapodon...stb


Embertelen.


Magas fizetéssel csak az x éve ott raboskodó, magukat főnöknek képzelő kasszások rendelkeznek.


Nekem 180 nettó volt

2022. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Undorító egy galád hely.
2022. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
84%
A kereskedelem nehéz munka és nem túl jól fizet. Sajnos.
2023. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit vásárlóként latok, az az, hogy folyton pörögniük kell, pl. pakolnak, és ha kell, ugranak kasszába.

Én biztos nem csinálnám, hiába fizetnek többet, mint más áruházláncok.

2023. febr. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!