Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munka jobb szerinted...

Melyik munka jobb szerinted és miért?

Figyelt kérdés

Aldi eladó vagy Vodafone call center?

Nagyjából ugyanannyi a fizetés. Te melyiket vállalnád el és miért? Nyilván a vírus miatt jönnek csak ezek szóba, tehát aki az egyik sem-re szavaz, az ebben az esetben a munkanélküliséget választja.



2020. máj. 13. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Aldi
Vodafone
Bármelyik
Egyik sem
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért a vodafone, mert könnyebb lesz utána továbblépni feljebb egy IT/Telekom cégben.
2020. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Aldi Call center :D viccen kívül, baromi jól fizet.
2020. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vodafone, mert később jobban mutatna a CV-ben.
2020. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is a Vodafonet választanám mert nem szívesen engednék az irodai környezetből, ha a vírus ismét tetőzik egy call center munkát tudsz home officeból végezni.
2020. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én voltam ügyfélszolgálatos. Elhiszem, hogy jobban hangzik, mint egy eladói munka, mert ülsz egy számítógép előtt egész nap. De aki nem csinálta, nem tudja, milyen. Onnan menekülnek az emberek. Én is multinál voltam, nem telekommunikáció, hanem közmű-szolgáltató. Nincs életed. Műszak ugyanúgy megvan, mert reggel már fogadni kell a hívásokat, este meg még mindig fogadni kell. Hétvégén állandó túlóra. Hívás közben levelekre válaszolj, szinte teljesíthetetlen normával. Nem állsz fel, amikor kedved tartja, csak mikor megengedik. Jó, raklapokat nem kell húzgálni, de egészség szempontjából ez sem sokkal jobb, hogy egész nap egy helyben ülsz.

Az egyetlen pozitívuma, hogy ugródesznának jó volt. Így ebben igazat adok, hogy az önéletrajzba jó lesz, és van továbblépési lehetőség.

2020. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg, hogy a Voda SDből lehet egy év után feljebb lépni. Vagy akár oldalra, kellemesebb munkakörbe.
2020. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Call centerben megőrülnék, lassú vagyok.

Pénzzel nem szívesen bánnék...


De mondjuk árufeltöltőnek az ALDI-ba elmennék. Meglepően jó hely, ismerősöm ott dolgozik.

2020. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy tudom, az Aldiban, Lidl-ben nincs olyan, hogy árufeltöltő. Mindenki csinál mindent. Ezért is keresnek olyan jól. Sokszor jobban, mint egy diplomás irodai dolgozó.

Amúgy ha szoktál ott vásárolni, megfigyelhetted, hogy épp pakol a raklapról polcra, majd a gép bemondja, hogy "Kedves vásárlóink, a hármas számú kasszát megnyitjuk Önöknek", akkor otthagyja a raklapot, és ül be a kasszába automatikusan. Én nem szoktam azt látni, amit pl. egy Coopban, hogy odakiabálnak, hogy "Marika, jönni kéne!". Mondjuk egy Coop-ban nem zavartatják magukat, ha hosszú sor van...

2020. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!