Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok olyan szakmákat, ami...

Írnátok olyan szakmákat, ami maximum könnyű fizikai, rövid idő kitanulni, el lehet vele könnyen helyezkedni és toleránsak is a munkatársak?

Figyelt kérdés
Toleráns alatt azt értem, hogy én krónikus beteg vagyok, illetve nem valami macsó egyéniség és nem kell rivalizálni és nem néznek le a viselkedésem/külsőm/betegségem miatt. Fizetés annyira nem lényeges, de fontos, hogy max könnyű fizikai legyen, mert a betegségem miatt nem emelhetek nehezet és jó lenne hamar elvégezni úgy, hogy utána ne legyek évekig munkanélküli és ne kelljen kimenni emiatt külföldre (nyelvet se tudok). Biztos van ilyen szakma vagy munkakör. Légyszi segítsetek, köszi.

2020. nov. 10. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Még szakma sem kell hozzá, bármelyik gyárba elmész operátornak és megvan minden amit akartál
2020. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Az a gond, hogy diplomám van és már dolgoztam is pár hónapot szakterületen. Szóval nem tagadhatom le a végzettségem/korábbi munkám, mert akkor meg megkérdezik, mint csináltam 9 év alatt (27 vagyok).
2020. nov. 10. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:

És ez miért lenne gond? Miért kellene letagadni?

De ha van diplomád, akkor miért a szenvedés? Irány egy SSC és megoldva minden gond.

2020. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3: Sz*r az angolom és évek óta nem tudom fejleszteni. Nyelvvizsgám is pokoli nagy mákkal lett meg. Németet meg ennek tudatában el se merem inkább kezdeni. :D
2020. nov. 10. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja hát igen, a nyelvet tanulás nélkül nem lehet...

Akkor meg bármelyen adminisztrátori, ügyintézői munkakör, akár a közszférában is.

2020. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ja hát igen, a nyelvet tanulás nélkül nem lehet..."


Nem rajtam múlik. Egyszerűen nincs képességem az idegennyelvhez. Min. 5 angol nyelvkönyvet bújtam már át (köztük az English Grammer in Use), sok-sok app/online weboldal és tucatnyi filmet néztem angolul, de semmit nem tudtam fejlődni.

2020. nov. 10. 14:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy, valóban hatásos módszert nem próbáltál csak, a nyelvtanárt, nyelvtanfolyamot.

De mindegy is, ha neked látszólag könnyebb azzal elintézni, hogy nincs hozzá képességed, akkor legyen.

Csak kíváncsiságból, Jogosítványod sincs ugye? Mert a Kresztanulás sem sokban különbözik ilyen tekintetben

2020. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Elfelejtettem említeni, hogy náluk is jártam többet is "elhasználtam", de csak a pénzt szedték fel használható tudás átadása nélkül.
2020. nov. 10. 14:37
 9/14 A kérdező kommentje:
#7: Jogsim van. Az nem volt egy nagy dolog megszerezni, csak az ultra debileknek nem jön össze, meg akinek egészségügyi problémája van.
2020. nov. 10. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

#9: KRESZ-t tanulni sem sokkal másabb, mint nyelvet, arra értettem. Meg kell tanulni az elméletet, aztán be kell gyakorolni a szabályok gyakorlati használatát is...


De akkor menj sofőrnek, futárnak aztán kész

2020. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!