Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre lopni járnak, vagy...

Külföldre lopni járnak, vagy kolbászból van a kert?

Figyelt kérdés

Én itthon maradtam dolgozni, mert nem engedtek külföldre szüleim, haverom szint úgy, eltelt egy év az életünkből suli után, és arra jutottunk, hogy én 4 hónapot tudtam dolgozni mert nem volt több időm (családi gazdaság van, profit nélkül csak muszály csinálni édesapám kedvéért, meg fogok is neki építeni és oda kell állni.... Nem tudok idő hiány miatt melóba járni )

Haverom a pénzét költi, de úgy kB ugyanúgy olyan 2000 - 2500 euróra jutottunk egy év alatt. Kortársaim pedig külföldre mentek és pár hónap alatt fiatal bmw, Audi, másoknak meg több ezer euró készpénz.

Őszintén kérlek szépen, mondjátok meg odakint hogy megy a dolog, mert futok én is székelyföldről!



2022. máj. 15. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerosom is kiment 3 evre, vett szep audit, aztan hazajott.

Alig vezet, inkabb bicajjal jar be dolgozni xd

2022. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerítés. Nem kert.


Egyébként nincs kolbászból, főleg az elején nehéz. Szerencsével és becsületes munkával kapok most havi 2300 eurót (+ prémium, nyaraláspénz, karácsonyi pénz, korona bónusz) ebből lejön kb 1100-1200 euró (albérlet, benzin, stb.) és kb. 400-450 ezer ft. amit havonta félrerakok.


Nem spórolok, mindent megveszek ami tetszik, nagy albérletem van terasszal és egyedül vagyok.

Gyorsan nem lehet meggazdagodni itt Németországban sem, aki igen az vagy fekete munka vagy hitelt vett fel, vagy ahogy írták hazudik az életszínvonaláról...

2022. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel itthon is összehasonlíthatnál egy győri mérnököt, meg egy borsodi közmunkást, vagy segélyen élőt. Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.

Hasonlítsd az életedet max olyanéhoz, aki külföldön is max 4 hónapot dolgozott és ugyanolyan munkakörben, mint te.

2022. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!