Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen következményekkel jár,...

Milyen következményekkel jár, ha felmondási idő alatt hagyom ott az ausztriai munkahelyemet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben sajnos pánikrohamok gyötörnek, ha eszek valamit nem sok időn belül megy a hasam, az élet más területein sem éltem át túlzó sikereket. Haza akarok költözni minél előbb, mert sajnos ez már nem megy nekem. Viszont adódik a kérdés, mi történik ha az egy hónapos felmondási idő alatt hagyom ott őket? Úgy értem, hogy kitilthatnak az országból bizonyos időre - szélsőséges esetben - vagy mire lehet számítani?


Harmadik hónapja dolgozom kint, még nincs teljes három hónapja.



#ausztriai munka #külföldi munkavállalás #felmondási idő ausztria #felmondás idő előtt ausztria
2022. máj. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy próbaidős?
2022. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az országból nem fognak kitiltani, ez tuti... Hisz EU-állampolgár vagy!!!


Legfeljebb a hiányzó időszakra vonatkozó bért nem kapod meg - de hát le sem dolgozod....

2022. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
A hátralévő időszakot munkatáborban kell töltened. Ausztria és Magyarország között van kiadatási egyezmény, így biztosan nem úszod meg.
2022. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: :-DDD


Vigyázz, mert szegény komolyan veszi...

2022. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a ledolgozott fizetésemet azért megadják ugye? Tehát ha a 30 napot nem várom meg, akkor is, ha jól értem, ugye?
2022. jún. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!