Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék állásokat...

Hol találhatnék állásokat amik pontosan megfelelnek a kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Amit be szoktam állítani kritériumnak az annyi, hogy "pályakezdő/1-3 év tapasztalattal" keressenek, esetleg angol nyelvtudással.

Jogsim/kocsim még nincsen, egyelőre csak 7 hónap tapasztalatom van, az is 2 különböző helyen, egyik gyakorlati hely volt, a másik pedig rendes munkahely, de annyira a nyakamba akartak varrni mindent, hogy már nem bírtam és úgy döntöttem, eljövök (ennek 1 hete már).


Főleg informatika az ami érdekelne, de igazándiból bármit megtanulok, ha megmutatják hogy kell vagy ha kötődik az informatikához, kiderítem és megtanulom magam, vagy találok rá alternatívát.


A profession pl ha be is jelölöm, hogy 1-3 év szakmai tapasztalattal kereső állásokat hozzon ki, vagy pl "középiskola végzettséggel" részt jelölöm be, akkor is van hogy felhoz legalább 15-20 találatot, amihez főiskolai végzettséget vagy 5 év tapasztalatot kérnek. A jogsit igénylő állásokat mindig skippelem, jogsi nélkül nehezen tudnék bekerülni.


Vannak oldalak esetleg, amiken eredményesebben kereshetnék?


Amiket eddig használtam:

profession, indeed, jooble és "allasod.hu" vagy mi, ezutóbbit a legkevésbé.


Helyileg inkább Szeged és Kecskemét, valamint ezek vonzáskörzete lenne a legjobb. Jelenleg Kecskeméten lakom, ha szükséges innen bejárnék/átjárnék, későbbiekben a környékre költöznék.


Én csak dolgozni szeretnék nem éhbérért, egy olyan helyen, ahol elvégzem a munkámat és nincs az, hogy elvégzem még a magamén kívül 5 szerepkör munkáját, és azok után is el vagyok hordva minden sz*rnak.

Úgy gondolom ezek nem nagy elvárások.


2022. máj. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
www.profession.hu
2022. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen végzettséged van?


"Főleg informatika az ami érdekelne"

Ez mit takar?

2022. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
LinkedIn
2022. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Jelöld be, hogy pályakezdő vagy. Az 1 év tapasztalat az egy év és a gyakorlat nem is számít szinte.

Ez sajnos az az eset mikor nem te válogatsz a munkák közül.

Mi a végzettséged és a szakmád amiről papírod is van?

2022. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- A LinkedInre szépen töltsd föl az önéletrajzodat, részletesen, angolul.

- Ha ott bárki bejelöl, jelöld vissza, mert zömmel csak fejvadászok jelölik az embert.

- Kérdezd meg az ismerőseidet, kinek van sok recruiter ismerőse a LinkedInen. Kérd meg az illetőt, hogy jelöljön be ismerősként ott.

- Járj el állásbörzékre, a HVG-nek szokott évente lenni két nagyobb.

- Nézz körül Budapesten is, mert sok cég már nem várja el, hogy a helyszínen dolgozz, lehet home office-ban tolni, csak havonta párszor kell odautazni.

2022. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 is nagyon jól leírta én még annyit hozzátenném hogy jelölj be olyan informatikaval foglalkozó cégeket amik érdekesek lehetnek, meg gyártókat, amik érdekesek lehetnek.
2022. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen csinálj LinkedIn profilt és szerezz kapcsolatokat. Én heti szinten kapok megkereséseket.
2022. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!