Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezek a kritériumok...

Szerintetek ezek a kritériumok milyen szakmákhoz illenek?

Figyelt kérdés

Rugalmas, nem egész nap egy pózban helyen ülős munka, valamilyen szinten kreatív, Kontakt emberekkel, nem igényel túlságosan nagy precizitást, mozgalmas, változatos, fejlődési lehetőség, előre/feljebb lépési lehetőség, akár külföldön is hasznát veszed, nem rossz fizu.

Nektek milyen munka jutna ebből eszetekbe?


2020. nov. 9. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

jegyellenőr

jégkrémes kocsi sofőr

2020. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkavédelmi koordinátor. Az elég izgalmas tud lenni 😃
2020. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen végzettségi szinten?

Ez lehet egy marketing menedzser is

2020. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az, miylen végzettséggel, milyen készségekkel, milyen szoft skillekkel, milyen nyelvtudással stb stb.
2020. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl főiskola/egyetem, angol, német,orosz, jó szervezői/kommunikációs/problémamegoldó/tanulasi készség, csapatmunkás
2020. nov. 10. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fentebb írtam a munkavédelmi koordinátort. Az neked tökéletes lenne. Rengeteg jegyzőkönyvezès, területi bejárás, fotózás, nemmegfelelősségek kivizsgálása és megoldása, menekülési útvonalak megtervezése, szondáztatás, gépek ellenőrzése stb. Én imádom amúgy. Céges verda, mobil, teló, elég jó fizu.
2020. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na de mégis milyen főiskola, vagy egyetemi végzettség, szakirány?

Mert akkor menj el területei képviselőnek, MLM ügynöknek, sales-nek vagy valami hasonlónak és kész.

2020. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!