Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Morgan Stanley-nél...

Milyen a Morgan Stanley-nél dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen a Morgan-nél dolgozni közgazdászként? Gondolok itt work-life balancera, munkaidő rugalmasságára, mennyire érezni, hogy outsourcolt feladatokat kell végezni?

2022. máj. 22. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én bár tech-es vagyok, de elég rugalmas, viszont ez a közvetlen leader-edtől függ a legibkább.

Konkrétan azt sem tudom pontosan hogy mikor van a hivatalos munkaidőm. Valamikor 8-9 körül kezdek és valamikor 4-5, fél 6 körül végzek, mindig változó. Jelenleg lehet teljes home office-ban lenni, viszont most akarják nyártól kötelezővé tenni az 50%-os bejárást :/

Egyébként laza, a fizetett óráidat nem dolgozod le teljesen non stop nyilván, bár ez szerintem a legtöbb ilyen helyen így megy, nem kell hajtani nagyon, de gondolom megint deptől függ. Csomó idő elmegy az ebédszünettel ha bent vagy, meg a kávészünetekkel, hamar letelik, jó fejek az emberek. (Én elsőnek azt hittem mindenki sznob lesz, de nem) Mindenki kap egy kis zárható szekrényt, saját dupla monitoros helyet kényelmes székkel, van lehetőség zuhanyzásra.. Igazából én elvagyok, de nem tudom mire vagy pontosan kíváncsi😅

Sok a közös progi is egyébként, például sütögetések a tetőn, közös ebédek stb.

Szerintem jobbnak mondható mint a norma itthon.

2022. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én külső konzultánsként dolgozom egy projektjükön, és szerintem nagyon kellemes. A kollegák nagyon barátságosak, szakmailag is jó a színvonal. Egy hátulütője van, reggel 7kor éppúgy lehet meeting (távol keleti csapattal) mint este 7kor (usa csapattal) De ez belefér.
2022. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Depresszív
2022. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blaster123 ***** válasza:
100%

Work-life balance: 9-10 között kezdem a munkát, és 18-ig dolgozok. Nagyon-nagyon ritka, hogy 18:00 után maradjak dolgozni. Van olyan aki 11-kor kezd, és estig továbbmarad, full flexibilis mikor dolgozol. Nyártól a havi munkaidő felét kell min. irodában lenni.


Mennyire érezni, hogy outsourcolt feladatokat kell végezni?

Ha idehelyez egy bostoni atomkutató cég egyik kutató departmentjét az is outsource-olt feladat lesz, meg az is, ha egy német autó vállalatnak leszel ügyfélszolgálata itthon. Ezen mit kell érezni?

A finance meg risk területen dolgozol, kell egy erős háttértudás, pl ha credit risk-ben tudd, mit jelent ez a fogalom.


Nekem tetszenek a napi feladatok, változatosak, és intellektuálisan is kielégítőek. Egy poziban is folyamatosan kapsz új felellőségi köröket, akár 4-5 havonta, nem az van, hogy 1 évig ugyanazt pötyögöd.

2022. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nagyon szeretek náluk dolgozni,de ahogy mondták minden azon múlik milyen csapatba kerülsz. Tech nagyon laza tud lenni, a finance részleg tud szívás lenni, voltak ott ismerőseim akik szenvedtek a sok túlóra miatt, ami persze fizetve volt de van aki jobban értékeli a szabadidőt mint a pénzt. Rá kell kérdezni interjún, hogy milyen a csapat.
2022. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Mivel foglalkozik ez a cég?
2022. máj. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ott dolgozom a tech részlegen és kvázi csak azt tudnám mondani, amit a 2-es válaszoló már kifejtett. :)
2022. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Válaszolók! Mióta vagytok a cégnél milyen tapasztalattal, és milyen pozícióban mennyi a kereseti lehetőség most?
2022. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!