Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek úgy műszakos...

Jelentkezzek úgy műszakos állásra, ha nem akarok műszakozni? (Diplomás munka)

Figyelt kérdés
Szellemi munkakör, diploma plusz nyelvtudás, tapasztalat. Minden elvarasnak megfelelek, és nagyon tetszene a munka. A probléma az, hogy három műszak, de én nem tudok, és nem is akarok éjszakázni, a miérteket nem részletezném. Nem multi, de nem is kis cég, egy közepes méretű német cég, több telephellyel az országban. Egy pár hónapja már hirdetik az állást. Eddig nem jelentkeztem, az éjszaka miatt, de most megfordult a fejemben, hogy jelentkezem, hátha lehet, hogy nem kell műszakoznom .

2022. máj. 25. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Jelentkezz, de szólj nekik hogy nem műszakozol. Veszíteni nem fogsz semmit vele.
2022. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér,ha folyamatosan keresnek akkor hiányuk van úgy pedig nagyobb eséllyel tudsz kedvező feltételeket szabni.Kérdezd meg hogy lehetséges-e csak délelőttös,esetleg délelőtt és délutános munkarend neked ha csak az éjszakázással van probléma.

Túl nagy reményt nem fűznék hozzá de nem vesztesz vele semmit.

2022. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha kimondottan így keresnek akkor baromi kevés az esélye, hogy megtudd úszni a műszakokat. Maximum orvosi papírral, de úgy meg fel se vesznek, maximum ha hatalmas penge vagy.


Én műszakoztam 9 hónapig. IT területen, tehát szellemi munka.

Nem ajánlom senkinek. Folyton fáradt voltam, az életem a feje tetején állt, kész katasztrófa volt. Nem is kellett sok, hogy felmondjak. De persze van aki ezt tudja és szereti csinálni. Nekem nem jött be és valószínűleg neked se fog ha már eleve nem is akarod.

2022. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En is muszakoztam régebben, sajnos pontosan tudom mivel jár. Most, hogy családom is van, na meg idősebb is vagyok, már nem vállalnám. Van más oka is, de ez a legfőbb. Megpróbálom azért, de ha ragaszkodnak a három műszakhoz akkor a világ összeg pénzét is fizethetik, nem vállalom.
2022. máj. 25. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
ez tuti a Bosch
2022. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem fognak belemenni. VAn he,yetted más. A 3 műszak fizet a legjobban a pótlékok miatt , így lesz jelentkező dögivel.
2022. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a Bosch. Elég sok cég van az országban, ahol van éjszakás műszak. Annyira sok jelentkező nem lehet, már több mint két hónapja folyamatosan látom a hirdetest. Volt hogy egy hétre lekerült, majd megint ki. Nyilván tudom, ha sima operátor munka lenne, akkor az más téma, de ez diplomás munkakör, elég sok elvarassal. Ettől független lehet be sem hívnak. Majd kiderül. Jó helyem van most is, de ez szakmailag jobban tetszene,de éjszakázni no way.
2022. máj. 26. 23:50
 8/16 anonim ***** válasza:
SAP
2022. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem:) de ne találgassatok, úgysem fogom elmondani.
2022. máj. 27. 07:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor is buktad. szinte biztos nem engednek a 3 műszakból.
2022. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!