Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek úgy műszakos...

Jelentkezzek úgy műszakos állásra, ha nem akarok műszakozni? (Diplomás munka)

Figyelt kérdés
Szellemi munkakör, diploma plusz nyelvtudás, tapasztalat. Minden elvarasnak megfelelek, és nagyon tetszene a munka. A probléma az, hogy három műszak, de én nem tudok, és nem is akarok éjszakázni, a miérteket nem részletezném. Nem multi, de nem is kis cég, egy közepes méretű német cég, több telephellyel az országban. Egy pár hónapja már hirdetik az állást. Eddig nem jelentkeztem, az éjszaka miatt, de most megfordult a fejemben, hogy jelentkezem, hátha lehet, hogy nem kell műszakoznom .

2022. máj. 25. 00:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Több tényezős a dolog. A pénz is fontos tényező. Egyáltalán nem biztos, hogy önmagában elég lenne, hogy nem kell éjszakázni. Már megpályáztam, veszíteni valóm nincs. Tudod, csak az adó meg a halál a biztos.
2022. máj. 27. 09:33
 12/16 anonim ***** válasza:
És a pályázadba odaírtad , hogy nem fekszik neked a 3 műszak, vagy szívatod a HR-est?
2022. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt az álszent dumát. :D és a pályázatban odairták szerinted h mennyi a fizetés, vagy szivatjak a jelentkezőket? Lehet tudni mennyi a túlóra, vagy le van tojva, majd kiderül utólag szegény Janinak? Tudod hány interjúm volt régen felesleges körökkel, mígnem pofámba nyomtak olyan fizetési ajánlatot h majd kinevettem őket? Pedig igen, berigenyt is adtam meg. Satobbi. Hagyjuk már ezt a szegény kicsi HR-sek képmutató dumát.
2022. máj. 27. 11:38
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Azért az hogy te jelentkezel egy 3 műszakos állásra úgy , hogy már eleve tudod nem fogsz 3 műszakban dolgozni legalább akkora szemétség.. ÉS s jobb helyeken közlik mekkora a bérsáv.
2022. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, megyek is és elszégyenlem magam.
2022. máj. 27. 19:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy téged ne 3 műszakba vegyenek fel, kellene egy másik embert felvenni még, ami nem érné emg a cégnek.. Ezért kb esélytelen hogy engedjenek belőle.
2022. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!