Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foodpanda esetén, rollerrel...

Foodpanda esetén, rollerrel (mondjuk elektromos, vagy sima) is lehet szállítani, vagy az lassú?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, elektromos rásegítéses kerékpárt meg felesleges venni még állami támogatással is, nem hinném hogy előnyöm lenne belőle, szerintem vannak szakaszok ahol 25-el többel kell menni hogy időben legyen valaki.
2022. máj. 25. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
lassú
2022. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van olyan elektromos roller 200+ ezer forintért ami 45-el is tud menni, 60 km-es hatótáv mellett. Ez még talán gyorsabb is lehet mint a kerékpár.
2022. máj. 25. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak akkor nem lesz annyi a hatótávja, nem véleltenül nem megy rollerral senki...
2022. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pizzafutár sima rollerrel szokott jönni.

Igaz, hogy kicsi területe van 4-5 emeletes házakkal.

2022. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És ez a kiszállítási díj a vevőknek szól tájékoztatásul, nem a futár bérezése gondolom...


[link]


Túl jó lenne egy címért pl. felénk 350 Ft díjazás...

2022. máj. 25. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem valoszinu, hogy a napi tavolsagod megall 50-60km kozott. Tovabba a hatotav a terepviszonyok es a sebesseg amplitudok fuggvenyeben drasztikusan csokkenhet.

Vegyel benzines, esetleg rendelj egy dizeles rollert.

2022. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem akarnék egész nap pandázni... délután munka után csak, amíg le nem merül a cucc. Nyilván címet úgy nem bevállalva hogy nem bírja ki az utolsót.


Nem tudom amúgy mire fel az utolsó válasz utolsó mondata... mit kell gúnyolódni?

2022. máj. 25. 12:30
 8/13 Hintalow ***** válasza:

Szerintem abszolút nem volt az gúnyolodás, tárgyilagos megállapítás volt.

Biciklivel ès robogóval inkább belvárosban mennek a futárok, külsőbb kerületekben, ahol nagyobb tavolságok vannak, ott az autós megoldás dominál.

Rollerrel èn sem nagyon látok futárokat, a hagyományos tènyleg csak nagyon rövid távokon jó, az eletromos meg nem bìrja a folyamatos üzemet egèsz nap, ès nem kettő perc "telitankolni" mint a belső ègèsű megoldásokat.

Illetve ami mèg nehèzzè teszi a használatát: sokkal nehezebb odalakatolni valahová mint egy biciklit.

Forgalmasabb helyen senki nem hagyja ott szìvesen, mert túl nagy èrtèkű, nincs rajta olyan zárt vázrèsz amin át lehet kulcsolni lakatot, a kerekei pedi túl alacsonyan vannak, ès a legtöbbnek nincsenek is akkora rèszek a felnijèn amin át lehet húzni sodronyt/láncot/colstoklakatot. Ès a kereskedelemben kapható elektomosok nagy rèszèben nincs kulcs vagy bármilyen más azonosìtó alapú indìtás sem, egy idegen simán ráál, ès elhajt vele.

2022. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 De az volt, lévén ilyen eszköz nincs, azt már úgy hívják hogy dongó vagy robogó... Dízeles motor meg már nagyon régen nincs, voltak rá kísérletek. Régen.


De nem roller. Itt a roller maga volt a gúny tárgya.


Többit megértettem, erre nem gondoltam, fel se tudom kapni mert huszonkilók, nehezebb némelyik mint egy bicikli. Akkor egy outi a legjobb erre.

2022. máj. 25. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogy gunyolodtam. A benzines roller egy tokeletes alternativa. Dizeles is letezik egyebkent, bar nem boltban kapod meg, azert irtam ugy, hogy rendelhetsz. Kulfoldrol.


De nem magyarazkodom, ha te gunyt szeretnel belelatni, es neked igy jobb, akkor gunyolodtam. 🙂

2022. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!