Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foodpanda esetén, rollerrel...

Foodpanda esetén, rollerrel (mondjuk elektromos, vagy sima) is lehet szállítani, vagy az lassú?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, elektromos rásegítéses kerékpárt meg felesleges venni még állami támogatással is, nem hinném hogy előnyöm lenne belőle, szerintem vannak szakaszok ahol 25-el többel kell menni hogy időben legyen valaki.
2022. máj. 25. 11:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó nem tudtam hogy van benzines roller, pláne hogy dízeles is na! ;)
2022. máj. 25. 14:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dizelest is gyartanak itt-ott (azert nem altalanos), azert irtam mint alternativa, mert ha napi szinten hasznalod 100-150km-t varosban, a fogyasztasban jelentkezik egy olyan kulonbseg, ami miatt megfontolando. Es nem kell naponta toltogetni.
2022. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Drágák már a komoly távot bíró rollerek. Ha meg napi 60 kilométert is mész lehet nem is tud időben feltöltődni a kövi napra. Én csak munkába járni vettem és jóindulattal megy 15 kilométert egy töltésen. Na most a nulláról tölteni legalább 4-5 óra ezt is.
2022. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!