Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig fog tartani a 25 év...

Meddig fog tartani a 25 év alattiak Szja mentessége?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van belőlük, full tapasztalatlanul tartják a markukat.

2022. márc. 19. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Amíg be nem töltik a 25. életévüket. Miért zavar ez téged?
2022. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, h mikor törlik el.

Azért, mert igazságtalan. Minden dolgozó megkaphatta volna.

2022. márc. 19. 18:24
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg kicsit abszurd hogy a 10 éve ott dolgozó kb 5%-kal keres többet, mint az egy hónapos 25 év alatti. De hát ez van.


"kinek mit intézett a kormánya"

2022. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Majd ne felejts el a szavazőfülkében véleményt nyilvánítani. Én is így fogok tenni tavasszal.

Egyébként a választások után szerintem megszorítások lesznek, mert rekord szinten van az államadósság és most jött még ez az orosz balhé is. Ne legyen igazam.

2022. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nagyon jó dolog ez a kedvezmény, mondom, úgyhogy 35 éves vagy gyerek nélküli, szóval minden féle pénzosztásból kimaradok.
2022. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Ne a játékosokat szidd,a játékot.

Arról nem a 25 év alattiak tehetnek hogy a kormány mit csinál,a kormányt szidd.

Én 22 vagyok,örülök a kedvezménynek,jól jött mert pont költöztem albérletbe de az igaz hogy lehetett volna úgy csinálni hogy mindenkinek jó

Azt pedig nem tudni hogy mikor törlik el,hacsak nincs apróbetűs részben egy érvényességi dátum.

2022. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%

Épp itt volt az ideje, hogy ne csak azok kapjanak támogatást akik beállnak tenyészkancának.

Nagyon is helyénvaló ez a fiatalokat célzó támogatás, sose gondoltam volna, hogy a fidesz ilyet is tud.

2022. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Én nem sajnálom a fiataloktól a kedvezményt. Azt viszont problémásnak tartom, hogy sok helyen ezt a munkaadó fogja benyelni, és megint nem jut el semmi a kisemberhez. Persze olyan cégeknél, ahol főállásban dolgozik egy 23 és egy 27 éves kollega azonos munkakörben ez valószínűleg nem lesz probléma, de mondjuk iskolaszövetkezeteknél biztosan. Ugyanaz lesz a vége, mint például bizonyos élelmiszerek áfacsökkentésének néhány éve, ahol a bruttó fogyasztó ár egy fillérrel nem lett kevesebb, a különbözetet meg a termelő/nagyker/hipermarket tette zsebre.
2022. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Hogy nyeli be a munkaadó? Egyoldalúan nem tudja csökkenteni a fizetését a dolgozónak. Ha pedig valaki iylennel próbálkozik szépen ott kell hagyni azt a céget.
2022. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

#7 hanem a tanulatlan fiatalokat, nagyszerű.


Több értelme lett volna ha az egyetemistákat nem zárják ki ebből az életkor limittel, és munkaévhez kötik a kedvezményt. Talán úgy átgondoltabbnak tűnt volna és nem csak szavazó vásárlásnak.

2022. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!